Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi kövér az amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kövér az amolyan selejt a nők szemében?

Figyelt kérdés
Itt van a gyakorin a 170/105 ös pocakos barátunk. Oké az elkeseredett válaszai miatt tűnhet úgy hogy egy gané a személyisége! De valljuk be ha tényleg ő lenne a világ legkedvesebb embere akkor is azonnal elutasítaná mindenki a súlya és a magassága miatt! És a goromba ítéletes válaszokat megírnák neki ugyan úgy! Hiába lenne jószándékú ember. Meglenne sértve hogy bárki le tűs fogyni! Csak 10 év orvos, diéta, sport!!! Hiszem mi az a 10 év magány már ha 30 at kibírt ? Igaz? Szóval érzéketlenek az emberek másokkal szemben az tuti.
2022. szept. 23. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy NŐ kövér az amolyan selejt a FÉRFIAK szemében?


Itt van a BARÁTNŐM a 160/115 ös pocakos. Oké az elkeseredett válaszai miatt tűnhet úgy hogy egy gané a személyisége! De valljuk be ha tényleg ő lenne a világ legkedvesebb embere akkor is azonnal elutasítaná mindenki a súlya és a KINÉZETE miatt! És a goromba ítéletes válaszokat megírnák neki ugyan úgy! Hiába lenne jószándékú ember. Meglenne sértve hogy bárki le tud fogyni! Csak 10 év orvos, diéta, sport!!! Hiszem mi az a 10 év magány már ha 30 at kibírt ? Igaz? Szóval érzéketlenek az emberek másokkal szemben az tuti.

Utobbi mondatosdal nagyon egyetértek.


P.S. te kezdenél duci nővel? Ja nem! ...hát igen, a kettősmérce megint

2022. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2022. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Olvastam a tiédhez hasonló kettős mércés válaszokat. Te írtad mindet? Én nem vagyok a pocakos ürge akivel a példát írtam. De én is túlsúlyos vagyok az tény! Tapasztalom rendszeresen az emberek előítéleteit. Pedig nekem tényleg betegség is közbejátszat a megjelenésemben. A kérdésedre a válasz: nem. Nekem se tetszenek a kövér nők. A kissé duci pl 170/65 vagy 70 et még elfogadnàm. De nem akarnàm becsapni azt aki nem vonz. És én tényleg korrekt vagyok mert amíg nem rendeződik a súly problémám addig én nem is erőltetném rá magam senkire. Főleg egy egészséges csinos nőre nem. Csak elszomorít hogy 34 évesen nekem csak az egyedüllét jut. Maximum a kutyám aki szeret. És én nem vagyok rossz személyiségű, ennek ellenére az élet számos területén hátrányt tapasztalok a testalkatom miatt.

2022. szept. 23. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Már fél év alatt szemmel láthatóan fogyhatna. 10 év? Baromság.

A legnagyobb baj meg az agyával van. Ja, és kövér nő neki sem kell. A dagadék is vékony, csinos nőt akar.

2022. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Tudom én is olvasom a kérdéseit. Nála a fejében is bajok lehetnek. Azt nem tudni hogy alapból defektes vagy a hosszan tartó egyedüllét okozhatta ezt nála. Neki mindenképp orvos kellene. Nem fogja fel hogy amíg nem változtat magán, addig esélye sincs olyan lányokra mint a pizza futar akit zaklatott. (Lefogadom egy max 25 éves, sportos szép lányról volt szó)

2022. szept. 23. 18:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Irtam pár ilyet, de nem hiszem, hogy mind én vagyok!

De nincs igazunk? Konkretan, mást se szajkóz, csak, hogy a "nőnek ne legyen elvárása" de neki azért vannak! Ő nem kezd kövér nővel, de ő túlsúlyos...hát:

🖕🖕🖕🖕

2022. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt 160 kg párom is. Szeretni való ember több évig vele voltam. Persze a szex nem volt jó, meg ritka is volt, azonfelül kirándulni, túrázni nem tudtunk, de amúgy nagyon jól megvoltunk.
2022. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Igen. Beteg a felfogása. Én azt se hiszem el hogy főnök lenne. Ilyen felfogással?

2022. szept. 23. 18:57
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

170/95 vagyok. Az átlag nők szemében gyakorlatilag láthatatlan vagyok. Mielőtt valaki előjönne vele, a kövér nők is elhajtanak, ők is inkább a magasabb, sportos, vagy normál testalkatú férfiakat keresik és ahogy látom, találnak is.

Úgyhogy a kérdésedre a válasz egyértelműen igen! Egy kövérebb nő simán talál jó testű férfit, az ismerettségi körömben számtalan példa van, vannak férfiak, akik nem szeretik a sovány, vékony nőket.

2022. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Ez nem igaz. Az az embernek nem nevezhető lény, akiről írsz, akkor se kéne senkinek, ha Adonisz lenne külsőre, mert olyan gusztustalan belül.

Írt egyszer itt egy kövér srác, privátban képet is küldött véleményezésre. Csupa jószándékú választ kapott azoktól is, akiknek nem jönnek be a kövérek(pl.tőlem is), akiknek meg bejönnek, mert olyanok is vannak, ismerkedni is akartak vele.

2022. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!