Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság társkeresőn férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság társkeresőn férfiként hogy lehet ismerkedni minimálbérből?

Figyelt kérdés

Elvileg az országban 1 millio minimálbéres és 1 millió szakmunkás miniálbéres van,+ közmunkások.

Férfiként így hogyan lehet csajozni?

Nőként érthető hogy szintje felettit keres a pénztáros vagy takarítónő,de ha férfi az illető akkor milyen esélye van társat találni?


2022. szept. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A férfiak már az őskorban sem azért vadászták le a mamutot a kisebb testű, egyszerűbb állatok helyett, mert akkora húsigényük volt, hanem hogy a kiválóságukat reprezentálják, ezáltal a nők körében népszerűbbé váltak azoknál a férfiaknál, akik hasonlóan tetszettek a törzs nőinek, de kevésbé voltak sikeresek.


Ezen az alacsony szinten harmadik világbeli nőknél lenne esélyed, de náluk azért nincs, mert


1. Ott nőelnyomás van, emiatt nem mozognak olyan szabadon, mint a férfiak, akik idejönnek tanulni, csajozni. Neked kéne hozzá ilyen helyekre menned, oda meg a repülőjegy drága, ha a szállás és ottani élet olcsó is (meg veszélyes is). Lehet, hogy épp egy maláriaszúnyogtól halsz meg.


2. Ott olyan kultúrában nőttek fel a nők, hogy ha a csiklójuk nincs is kivágva meg nem lettek eladva 10 évesen, akkor is abban reménykednek, hogy te majd eltartod őket. Nyilván nem lenne akkora igénye egy ilyen nőnek, mint egy itteninek meg a házimunkát is szó nélkül megcsinálná, viszont egy idő után ha nem izolált kalitkában tartod, adaptálódna a környezethez. Neki is kellene olyan ruha, amit az itteni nőkön lát, otthon is internetezne, filmeket nézne, hogy elfoglalja magát valamivel, ahogy tanulná a nyelvet, vagy akár angolul is értené azt, hogy az itteni világban mi számít standardnek. Ráadásul itt már potenciális rivális lenne a többi férfi. Te kikupálnál egy ilyen nőt, a dzsungelharcosból Beyoncet csinálnál saját költségen, benne meg felébredne a nosztalgia és összejönne egy itteni Fekete Pákóval, hiszen esélyed se lenne, amikor mint két régi ismerős a saját szuahéli nyelvükön kezdenének kommunikálni egymással és nosztalgiáznának, hogy milyen volt, mikor a vizilovak elől menekültek gyerekkorukban meg akkoriban még a Csád tó nem volt kiszáradva meg az ő apja is a kobaltbányában halt meg, meg milyen bizarr volt, mikor a néninek legyek mászkáltak a szemgolyóján. Olyan összhang alakulna ki közöttük, hogy kiütne a nyeregből.


Szóval választhatsz, hogy bekockáztatsz egy ilyet vagy inkább valahogy megpróbálod növelni a jövedelmedet.


Tudom, hogy nem egyszerű, én is ebben a helyzetben vagyok, bár tőled azért jobb szinten, de Budapesten kell érvényesülnöm, ahol a legnehezebb, mert itt van a legtöbb gazdag ember az országban meg a külföldi és egzotikus konkurencia is.

2022. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Annyi esélyed van mint nyerni a lottón.
2022. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Kamuzd magad gazdagabbnak, ha van megtakarított pénzed, hátha így legalább lesz alkalmi kapcsolatod.
2022. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos minimálbéres pasiként tényleg lehetetlen az ismerkedés. Én írtam is ki kérdést ezzel kapcsolatban hogy átlagos melós férfi miért csak kövér nőket érdemel társkeresőn? Én is minimálbérért dolgozok és ez miatt kimertem ilyen kérdést írni hogy miért csak kövér nőkkel, transzvesztitákkal és gyereküket egyedül nevelő anyukáknak jövök be csak. Mivel átlagos pasi vagyok és (válogatni merek) egyből nekem esett mindenki hogy miért válogatok stb és örüljek ha átlagos melósként egyáltalán van matchem ami lássuk be igaz. Bezzeg a kövér nők álmodozhatnak magas és vékony kosaras pasikról az rendben van de átlagos melós kissé pocakos pasi meg senkiről ne álmodozzon és azt még leírnám mielőtt kötekedés lenne itt is hogy az átlagos melós férfi azért pocakos mert nincs ideje és pénze konditerembe járni meg személyi edzőt és diétás étrendet fizetnie hiszen a számlák egyre nagyobbak és még enni meg innivalóra is költeni kell. Én fogjam be a számat de a nők válogathatnak. Micsoda kettős mérce van itt!!
2022. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!