Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hulladékszállítási rakodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hulladékszállítási rakodó munkás, aki minimálbért kap, lehet esélye manapság átlagos nőknél?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos nincs esélye, és ez bizony igazságtalanság a nők részéről. Egy ilyen férfi munkájára is szükség van, nem beszélve arról, hogy attól még ápolt és elfogadható külseje is lehet, és a személyisége is lehet előnyös. Brutális, toxikus klíma alakult ki a párkapcsolati piacon a nők miatt.
2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha az online társkeresőkből indulok ki, akkor nem.


Élőben meg a karizmán, önbizalmon múlik meg persze, hogy azért valamilyen szinten külsőre bejöjjél a csajnak.

2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Marhára nem érdekelne, hogy mi a munkája, ha egyébként becsületes és dolgozik. Párom nem dolgozik kb mióta együtt vagyunk. Nem is érdekel, mivel nem egy háztartásban élünk. Attól még szeretem.
2022. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszolónak az utolsó válaszával valamilyen szinten egyetértek (2 diplomás középvezetőként).


Férfi részről elvárás, hogy lakj külön, keress jól, öltözködj jól, adott esetben legyen jogsid és kocsid, nagyon menő szinte már profi képeid, cserébe az ismerkedés alatt végig legyél tökéletes, ne merj olyat mondani ami esetleg nem nyerheti el a tetszését a kiválasztott hölgynek, mert egyből ghostingolni fog, és ha a fentiek megvalósulnak, akkor elérheted azt, hogy talán lesz annyi lehetőséged ismerkedni, amennyi egy rondább lánynak van.


Van egy ismerősöm, lány, nem szépítem, de kövér, de mér az az egészségtelen kategória, az arca sem szép, otthon él még a szüleivel, nem akar dolgozni, csak egy érettségije van, előnytelenül is öltözködik, és 1400 párja van Tinderen, egy férfinak mikor lesz ennyi?


Ha a fenti feltételeknek megfelel, akkor is legalább másfél év.

2022. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

XD Ezen a kamukérdésen is jót röhögtem

Egy rakodó sehol sem mininálbéren dolgozik ebben az országban

Mivel dolgoztam náluk pontosan tudom hogy azért keresnek ők rendesen, csak a munka olyan retek hogy úgy sem szívesen dolgoznak náluk

Szóval találj ki más mesét mert ez nem jött be!/

2022. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Csak a fizikai melós duci nőknél van esélye egy kukásnak.
2022. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
300 fölött keresnek nettó. Egy kezdő mérnök 280! Gumiipari nagy cég, ugyanennyi egy autó alkatrészeket gyártó, forgácsoló, hőkezelő másik nagy cégnél is
2022. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Milyen mérnök? A kezdő mérnök párom a kétszeresét keresi annak a 280-nak.


Engem sohasem érdekelt a pénz, de nem tudnék olyannal együtt lenni, akinek az életben az a legnagyobb vágya, hogy ilyen munkát végezzen.

Ha én képzem magam folyamatosan, elvárhatom ezt a paromtol is.

És mondom megegyszer, itt NEM a pénzről van szó, hanem arról, hogy az ember ne elegedjen meg kevesebbel annál, mint amit tenni tud.


Eltartom magam, többet keresek a paromnal, úgyhogy higgyétek el, itt nem a pénzről van szó.


23N

2022. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Kezdő gépész, Dél-kelet Mo. Üdv a magyar valóságban, Pesten kívül is van élet
2022. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Pesti vagyok, nekem itt az életem. Miért gondolkozzakazon, máshol mennyit keresnek ?
2022. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!