Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, milyen módon lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, milyen módon lehetne tartós, monogám szexkapcsolatot kialakítanom férfiként, ha nekem csak erre van igényem és mindig is csak erre volt és ezen nem is tudok változtatni meg nem is akarok mert az úgyis csak kényszerből lenne?

Figyelt kérdés

A rosszindulatú trollok válaszait, akik azt mondják menjek hivatásoshoz jelenteni fogom. KÖLCSÖNÖS örömszerzésről van szó, ahol pénz nem cserél gazdát egyik irányból sem és az a cél, hogy mindkét fél maximálisan jól érezze magát.


És azzal is tisztában vagyok, ezért is teszem fel a kérdést, hogy nagyon kevés ilyen típusú nőre van nagyon sok férfijelentkező, hiszen rengeteg férfi van, aki kényszerből, muszájból köteleződik el, akár gyereket is bevállal.


Az önismeretnek szerintem az is a része, hogy tudjam, mi az, amit biztosan nem akarok az élettől. Kötöttséget és azt, hogy valaki elszámoltasson, hogy mikor mit csináltam és nem azért, mert bármilyen szégyenteljes dolgot csinálnék, hanem mert maga a párkapcsolati feeling megfojt, szorongok tőle, ha bárki érdeklődik, hogy hogy vagyok, mit csinálok, mintha a való életbe is kezdene átkúszni az általam olyannyira gyűlölt és megvetett közösségi médiában megszokott önfényezési kényszer.


Van életem, megoldom, mindig is megoldottam, ha bármilyen külső (emberi) segítségre szükségem van bármiben is, akkor célzottan fogok konkrét témában tanácsot, véleményt kérni, ezen túl pedig nincs szükségem senkinek sem a sajnálkozására, sem az irigykedésére, sem arra, hogy bárki számára is viszonypont legyek, akihez tudat alatt is méri önmagát, hogy "Hozzá képest én ilyen vagy olyan pozitív vagy negatív vagyok."


Nem akarok szerepeket sem felvenni, mert ha egy nő sikeresen beleszeret a szerepembe, amellett, hogy gerinctelen húzás a részemről a megtévesztés, amint leveszem fojtogató szerepemet, véget is ér a kapcsolat.


Szeretnék végre egy hozzám illő nőt találni, akinek szintén csak ennyi az igénye és amúgy teljesen jól elvan ő is a saját kis életével.



2022. szept. 27. 16:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, hogy mi alapján várod el a monogámiát ha csak szexről van szó?
2022. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kérdés szempontjából irreleváns, pusztán csak érdekelne, mennyi idős vagy?
2022. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

Keress olyan nőt, akinek csak arra lennél jó, hogy meg dugjon, kész.

Azt viszont ne várd, hogy csak téged fog dugni, nem lesz ilyen hülye, mikor rengeteg lehetősége van:D

2022. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

1-es, az alapján várom el, hogy nem szeretnék semmit elkapni.


2-es, 32 éves vagyok.

2022. szept. 27. 16:42
 5/47 anonim ***** válasza:
86%

Hát ilyen valóban nincs sok. Esetleg keress nagyon elfoglalt, munkamániás nőt, akinek nincs ideje párkapcsolatra vagy mindig új partnereket keresgélni, viszont szexelne.


De nem értem minek kell a monogámia, ha ez csak szex. A fenti típus is csak azért lesz "hűséges", mert nincs ideje hűtlenkedni


Rengeteg embert ismerek, de sosem hallottam olyat, aki ilyet keresett volna.

2022. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem fog neked (szerintem) laza kapcsolatban hűséget fogadni.
2022. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%

"az alapján várom el, hogy nem szeretnék semmit elkapni."

A faszt, csak birtoklás mániád van.

2022. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%
Töröltetheted a válaszomat, de akkor sem értem, miert nem hivatásoshoz mész!??? B*szni akarsz, de azért mással ne dugjak??? Ha én valakivel ilyenbe bele is mennék, a minimum, hogy elvisz szép helyekre, elkényeztet stb!
2022. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
3%
Nezz ki nagyon jol es nok barmit megtesznek neked.
2022. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

#4. Húzz gumit, vizsgáltasd magad gyakran, ismerd meg a partnereidet legalább ilyen szinten.


Szűz ne legyen??

2022. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!