Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én mindig azt mondom a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindig azt mondom a lánynak, hogy jöjjön át és ilyenkor mindig csak szex és beszélgetés lesz, de ő inkább programot szeretne velem mostanában. Viszont nekem ez csak egy szexkapcsolat és komolyat nem akarok vele. Többi lent. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha elmondom neki, hogy én csak szexkapcsolatként tekintek a köztünk lévő dologra, akkor lehet, hogy többet nem akarna átjönni és szexelni velem. Mit tegyek?
2020. aug. 7. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Miért, eddig nem volt megbeszélve, hogy csak szexkapcsolat??


Ne hülyítsd, szólj neki!

2020. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A gerincedet hol hagytad? Legyél őszinte, hiába sunnyogsz, úgyis fel fog tűnni neki.
2020. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán szólnod kellett volna neki hülyegyerek. Gondolom jól esett kihasználni, aztán most játszod az értetlent, hogy miért akar tőled többet a lány. A magadfajtákat kasztrálni kéne.
2020. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedsz valakivel, nem szokott téma lenni, hogy ki, mit keres? Mert ezt nehezen hiszem. Nincs bajom nő létemre az ilyen kapcsolatokkal, ha korrektül áll a másik is hozzá, de itt nem ez van. Hagyd inkább a lányt és keress olyat, aki szintén csak ennyit akar!
2020. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor randizgattunk, akkor sem nagyon beszélgettünk erről a dologról, hogy milyen kapcsolatot szeretnénk. Második alkalommal este már volt szex és azóta párszor átjött már, de nem beszéltünk arról, hogy konkrétan milyen kapcsolatban vagyunk. Én azt hittem, hogy neki ez így jó, ahogy most vagyunk, szexelgetni és beszélgetni, de most már nagyon úgy tűnik, hogy ennél többet akar.
2020. aug. 7. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell hülyíteni a másikat? Komolyan, annyira megvetem az ilyen embereket. Állj elé és mondd el neki, hogy számodra ez csak szex. Ha otthagy, keresel mást, akinek szintén csak szex kell. Az, hogy ezt nem a legelején szögeztétek le elképesztő ostobaságra vall...
2020. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy!
2020. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 Undorító, amit csinálsz.
2020. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Korrektség kva ritka kincs 😏
2020. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Karma! Sok jót kívánok hozzá!
2020. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!