Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas idomokkal rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas idomokkal rendelkező hölgyek,számotokra hihetetlen,hogy sportos,jóképű férfi vonzónak tart benneteket?

Figyelt kérdés
Miért annyira meghökkentő,ha egy sportos/nem kigyúrt/férfi a nagyon nagy nőkhöz vonzódik? Ha a hatalmas méreteket tartja izgatónak,szépnek?

2022. okt. 4. 10:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Te is kedveled a kövér nőket,hogy mindig itt vagy?
2022. okt. 4. 13:23
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

11. Nem, én nem vagyok beteg se hibbant. Viszont túl sok a hatalmas idomos kérdés, hogy ne tűnjön fel.

Viszont te beláthatnád, hogy feleslegesen vagy itt.

2022. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ha zavar,ne olvasd!Vannak jó regények,novellák,olvasd azokat.

Arra mondd,hogy hibbant,akit ismersz személyesen!

Részemről a téma lezárva.

2022. okt. 4. 13:32
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Mert általában nem az a normális, hogy vonzónak vagyunk tartva. A legtöbb oldalról negatív visszajelzést kapunk, hozzáteszem jogosan, mert nem túl szép és nem is egészséges x kg túlsúlyt cipelni. A legfontosabb pedig, hogy a túlsúlyos emberek nagy része nem érzi jól magát a bőrében, ha egy ilyen nő magával sincs kibékülve, hogyan hinne abban, hogy valaki más igen.
2022. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

HANYSZOR akarod meg megkerdezni?

De, fetis, de, dagadtak. De mar kezdek ott tartani hogy nem csak a haj miatt fetised, hanem mert ugy erzed, hogy te, a kisportolt ferfi valami isteni ajandek leszel annak a nonek, mert o el sem hitte volna sosem, hogy egy sportos ferfinak o kellhet. Ez valami megvalto-perverzio? Mi ra a szakszo?

2022. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A 14. válaszoló által leírtakat tapasztalom én is.Volt olyan kedvesem,aki először azt írta magáról,hogy undorító a teste.Csak az első személyes találkozáskor hitte el,hogy nekem vonzó.Nem mondom,hogy utána teljesen elfogadta magát,de boldog volt,hogy nekem így tetszik.Sajnos mindenki cikizi a kövéreket,így az önbizalmuk nulla.

A 15. válaszoló hülyeségeire nem reagálok.

2022. okt. 4. 18:43
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hova tünt ez a kedvesed, mièrt nem maradtál vele, ha ilyen nehèz hatalmas nőt találni?
2022. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kiment Angliába dolgozni a testvéréhez.
2022. okt. 4. 18:54
 19/23 anonim ***** válasza:
Hátha visszajön valamikor.
2022. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
18. Még őt sem tudtad megtartani.
2022. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!