Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire sérti a női egót, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sérti a női egót, ha olyan pasid van, akit rajtad kívül mindenki ocsmánynak, rusnyának tart? Bele tudsz szeretni egy ilyen pasiba?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudnál elvonatkoztatni a gondolattól, hogy biztos azért van veled ez a férfi, mert csak te adtál neki esélyt és ha lenne esélye egy olyan lánynál, akit önmagadnál szebbnek tartasz, akkor biztos elhagyna miatta.

2022. okt. 2. 03:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem azért, de kb minden kapcsolat alapból ilyen. :D

Nem is csak a párkapcsolatok, hanem még a barátságok is; van pár tulajdonságod amit a másik szeret benned, de huuuu mi van, ha jön valaki, akiben jobban megvannak ezek a tulajdonságok, mint benned??????? Akkor biztos nem is fog annyira szeretni, és majd őt választja helyetted :(


Hülyeség ezen kattogni.


Arról meg nem is beszélve, hogy elég nagy gyökér az, aki egy kivétellel konkrétan mindenkit ocsmánynak tart.

2022. okt. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem ilyen minden kapcsolat, a legtöbb kapcsolat olyan, hogy a nő hercegnőnek érzi magát, mert olyan pasi választotta őt, akire nyomult X szuka és Y szuka is és ő mégis különleges.


Meg folyamatosan el van vele foglalva a nő, hogy a pasijára nehogy más nő szemet vessen, mert számos helyen flörtölnek vele még úgy is, hogy ő ott van épp a párjával. Emiatt nem laposodik el a kapcsolat.


Más meg senkinek nem jön be és pár év múlva már kiröhögi őt a nő, hogy "Ugyan, kinek kellenél te rajtam kívül te lúzer?"


A végét félreolvastad. Nem egy ember tart mindenkit ocsmánynak, hanem valaki soha senkinek nem jött be, senkitől nem kapott pozitív visszajelzést (persze ilyen kegyes hazugságokat meg seggnyalást igen, de olyat nem ami számít, például, hogy lefekszem veled, mert jó pasinak tartalak vagy a barátnőmnek nagyon bejössz, csak félénk, vidd el ide vagy oda), egy ilyen férfiból lehetséges, hogy nem ábrándul ki egy nő, akinek mégis megtetszik ő akkor sem, ha megtudja, hogy rajta kívül tényleg mindenki rusnyának tartja?

2022. okt. 2. 04:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen
2022. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Najó, de ha valaki úgy jön össze a másikkal, azt azért csak tudja nem, szóval tudja kezelni a helyzetet.
2022. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2:

Te honnan szedsz ennyi baromságot?!

Mi négyen vagyunk barátnők, házasok vagyunk már, de gimi óta vagyunk barátok. Nem egy pasit koptattunk el 15 év alatt. Egyszer nem volt köztünk olyan, hogy tetszett volna nekünk a másik pasija. Teljesen más ízlésünk. Nekem a férjem a leghelyesebb a négy közül, a másik három nagyon szimpatikus...mint ember. A legvékonyabb csaj, aki ráadásul kis alacsony is, világ életében a "mackós" pasikba zúgott bele. A férje majdnem 190 cm, és szerintem lehet vagy 140 kiló. Szerinte mackós, én hozzá nem tudnék érni egy ennyire túlsúlyos pasihoz. A másik véglet az a csaj, aki 179 cm, sportolt, tehát az a masszívan formás, teljesen átlagos súllyal. A férje egy 170 centis, vékony férfi, aki versenytáncolt, és pont olyan is alkata. A gyerekosztályon vesz ruhát. Egyszerűen tudok rá NEM kisfiúként nézni.

Egyáltalán nem befolyásolja, hogy ki hogy érzi magát a kapcsolatban, hogy mások mit gondolnak a párunkról. Ez inkább a kis tacskóknál szokott téma lenni, hogy mennyire jó nője van, mindenki őt nézi, lehet vele villogni. A nők nem így működnek.

2022. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő sem jön össze olyan férfival, akit a környezete csúnyának tart.
2022. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A barátnőim pasijai rondák. Boldogok, gyerekeik vannak.


Összetéveszted a férfiakkal, ők a villogós nem. A nőkben sajnos az van meg, hogy ha kritizálod a párját, még jobban rátapad. (Ketten a világ ellen.)


És szuka az édesanyád.

2022. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én párom nem tetszik a barátnőimnek, nekem se tetszenek az ő pasijaik. Ez nagyon szubjektív. Régebben is voltak "ronda", "kövér", "alacsony" stb kiszemeltjeim, akik nem tetszettek a környezetemnek.

A tipikus média szerinti férfiideál nem jön be.


21 éves vagyok.

2022. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
8: gondolom a pénz miatt vagy csúnya pasikkal.
2022. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neki nem az a ronda, mint másnak. A férfiaknak van egyenízlésük.
2022. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!