Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13 centivel (farok) lehetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 centivel (farok) lehetek a nők kedvence?

Figyelt kérdés
38 vagyok és szűz. A méretem miatt sose mertem eddig kezdeményezni. De most sok olyan cikket olvastam a neten hogy ez erős átlag Magyarországon! Simán lehetek ezért a bulizós vékony insta 18-27 közötti nők sztárja? Megbecsülnek majd hogy “igen az alfa A férfi!” ?
2022. okt. 8. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól aludtál az este? Vagy valami rémálmok gyötörtek, és azért fogant meg benned ez a baromság?
2022. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól aludtam
2022. okt. 8. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hány nőt akarsz? Nem elég egy, akivel jó?
2022. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
38 éves szűzként, nulla tapasztalattal a szexről, a párkapcsolatról, az életről mégis mit szeretnél nagyot alakítani? Minden nő ki fog röhögni.
2022. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Vèn bolond
2022. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Apad fasza az

2022. okt. 8. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
merettel nem lenne baj, azzal viszont h 38 vagy, szuz, de alfahim akarsz lenni, na azzal van baj
2022. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehetnél, ha azt a cikket 20-25 évvel előbb olvastad volna. Sajnos már az ezt akadályozó listádról egyedül csak a méret tételt húzhatod ki🤷🏼‍♀️
2022. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rengeteget gugliztam ezzel kapcsolatban "mert túl jó nő a csajom" azaz feleségem azóta. Átlagos méretű a farkad, a statisztika szerint rengeteg férfinek van ekkora. A farokméretnél egy jellemződ biztos van, ami fontosabb: Az önbizalmad!! (Bár a farokméret meghatározhatja az önbizalmad is:-)
2022. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!