Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 197 centivel csak a magasságfé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

197 centivel csak a magasságfétises nőknek tetszhetek akkor is, ha egyéb dolgokban is rendben vagyok?

Figyelt kérdés

Azt érzem többnyire csak a nagyon alacsony (160 cm körül és alatta), vagy a jó magas (180 körül és felette) csajok egy részének szoktam tetszeni, nekik is ugyanazon okból. Azt vettem észre a 185-190 cm az, amit a legtöbb nő még ideális magasságnak gondol és azt érzem én már csak a magasságfétises nőknek tetszem, akik a saját magasságuk miatt rá vannak kattanva erre, de az embert már nem annyira nézik bennem. Sokszor megkaptam már ismerkedéskor, hogy túl magas vagyok.


Hiába vagyok más dolgokban is rendben vagy relatíve jó fogásnak számító. Helyesnek mondott, igényes, jó dumás, értelmes, piacképes szakmám van és áll előttem karrier lehetősége. Az önbizalmam családi, neveltetési okokból nem óriási, de dolgoztam rajta azért már. Mit gondoltok erről?


2020. aug. 29. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én 175 cm vagyok, s szerintem nekem is tetszenel. Igazából nem tudhatod mikor lesz majd egy lány nem csupán az altalad említett magasságokbol akit meg fog akár a személyiséged, akár más. Nincs veszve semmi.
2020. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, ismerek pont ekkora embert, nincs ezzel a magassággal semmi gond. Minden rendben van veled.
2020. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Neked mi a bajod a nők magasságával?

Lehet neked fontos a magasság, ha a 160cm vagy a 180cm felettieket ki akarod zárni.

Én is 160cm vagyok amúgy, de nekem volt már 168 és 195cm-s párom is. Attól, hogy valakinek bejössz, aki alacsonyabb vagy magasabb, mint az átlag, még nem biztos, hogy magasság fétises is.

2020. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Nincs magasságfétisem, de a párom 197 cm. Amúgy az ideálisnak a saját 162 cm-es magasságomhoz a 175-180 cm-t tartanám, de az élet nem mindig az ideálisat adja:)

Viszont nem értem, hogy ha te sem akarsz 160 alatti és 180 feletti nőkkel kezdeni, azaz te is szelektálsz magasság alapján, akkor miért baj, ha egy nő is szelektál ez alapján?

2020. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
191 vagyok. Soha nem jöttek oda , kezdeményeztek, vagy lettek volna velem kedvesebbek emiatt.
2020. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hellmano ***** válasza:
5%
Én 204 cm vagyok és soha semmi problémám nem volt a társkeresésben. Az egy jó pont, ha belépek valahová nem lehet nem észrevenni, mert ugye kilógok a tömegből :D Viszont jóképű is vagyok, ami sokkal többet számít, mint a magasság. A magasságot megeheted, ha sehogy nem nézel ki... Természetesen én is észrevettem a kisebb növésű csajoknak valójában imponál a magasság és jobban vonzódnak hozzá. Én már egy 170 feletti csajjal elvagyok a mostani párom is 178 cm, ami már tökéletes a magasságomhoz és nyugodtan hordhat magassarkút, mert még, akkor sem lesz magasabb nálam. Ugye sok párnál, ha a nő felveszi a magassarkút, akkor magasabb, mint a párja és ez kicsit furán néz ki, ezért sok férfiben kissebbségi komplexus alakul ki és nem engedi a párjának, hogy magasat hordjon , amikor együtt vannak stb.
2020. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha vékony vagy mellé, sokaknak be fogsz jönni. Ha kövér, akkor nem, hacsak nem te vagy Asgore, de akkor nem is lennél ember, így ez nem érvényes.
2020. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. Bocsi, de ez butasag.


192 vagyok, vekony, ezt dobta a gep, de teljesen egeszseges vagyok. Utalnak a nok, a testalkatom miatt. A legrosszabb dolog, ami miatt elutasitanak es a legelso.


Vekony lanyok, duci lanyok, az osszes.

2020. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.


Kövéren még rosszabb, hidd el, én pár centivel alacsonyabb vagyok tőled (188), de ez így még rosszabb. A vékonyságot még el lehet adni pár hazugsággal "sportosságnak", hordhatsz válltömést egy csomó imitáció létezik meg ilyenek, de letagadni azt már nehezebb.

2020. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!