Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismernek olyat aki csóróból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismernek olyat aki csóróból lett gazdag, vagy legalábbis tehetős? Változtak a lehetőségei párkeresés terén?

Figyelt kérdés

Én alapvetően kétlem hogy emiatt bárki könnyebben vagy nehezebben találna párt, de azért kíváncsi vagyok. Sok kérdést látok ehhez kapcsolódóan, de itt most konkrét tapasztalatra vagyok kíváncsi. Lehet nőről és férfiról is szó, pl.

"Barátom sokkal könnyebben ismerkedik mióta jól megy neki és látják is rajta" vagy "Kolléganőmet elkerülik a pasik mióta vezető beosztásba került mert félnek hogy nem tudják neki hozni az ő szintjét" stb.



2022. okt. 8. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Max olyan értelemben hogy önbizalma lett ami eddig nem volt és így könnyebben ismerkedik.
2022. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én pasiként mondom, hogy igen, könnyebb. A gondtalan általános jólét, (nem sokszáz milliós vagyonra gondolok), kiül az arcunkra, a lányok ezt pedig nagyon jó érzékkel kiszagolják :-) és érzik. Sokkal nyitottabbak így. Sajnos a hétköznapi gondokkal (anyagi is) küzdő pasikon pedig az látszik.
2022. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálam nem változtatott semmit, mert olyan párt keresek aki nem anyagias, így mindent letagadok amim van, és meglássuk szereti azt aki én vagyok a pénz nélkül :)
2022. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Többször kapcsolatom is indult olyankor, amikor anyagi mélyponton voltam.

De ez azért nem volt gond, mert más miatt jól éreztem magam.

Ha nincsenek anyagi gondjaim, akkor nyugodtabb vagyok, többet tudok aludni és értelemszerűen több a szabadidőm is. Ez mind látható. Tehát közvetve segít a társkeresésben a jólét, de a lotto főnyereménytől nem lesz senki sem intelligensebb, olvasottabb és sportosabb sem. Ha csak a pénztől várod a változást, akkor sok jóra nem számíts!

2022. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A 2-es vagyok. És igen én is azt vallom, amit a 4-es. Még annyit tennék hozzá, hogy a gondtalan jólét nálam azt jelenti, hogy soha nem okoz gondot egy vacsorameghívás. (Nem pizzarendelésre gondolok.)
2022. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kollo babett mondta hogy miota megmutette a mellet tobbet kerestek munkara is. Na szoval a mellmutetet atlag no nem engedheti meg maganak, ahhoz is penz kell. Gazdag nok is kaposabbak.
2022. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

#6!


De az a nő semmi mást nem tud felmutatni. Egy beképzelt, buta liba.

2022. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem magamat. Már akkor volt bnőm mikor még csóró voltam. Most is van, amikor nem vagyok az. Ugyanaz a személy.. csak már nem szimpla bnő, hanem feleség :D
2022. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal srác koromban csóró voltam. Olyan szinten, hogy hétvégén az volt az általános program, hogy tévéztem. 17 évesen már volt barátnőm, 18 éves koromtól ugyan az a lány, de mellette volt egy-két másik is.

Ha akkor lett volna lehetőségem iskola mellett dolgozni és valamennyire önellátó lenni, több csajom lett volna, az biztos. De fiatalon könnyen lehet ismerkedni, csak hasonló társadalmi rétegből kell meríteni.


Itt a gyk-n azt olvasom unos-untalan, hogy egyszerű figurák ilyen, meg olyan patika nőkről ábrándoznak. Meg hogy mennyi pénz kell egy "fullos" nőhöz, a nettó 480 az játékpénz, egyebek. Azt gondolom, hogy aki egy jó hegesztő, vagy sori dolgozó, az olyan nőt akarjon maga mellé, aki maga is gályázik a megélhetésért, és megbecsüli, ha évente egyszer elviszi nyaralni a Balatonra. Ne akarjon a hr-es csajjal összejönni, vagy olyan nőt, aki egyik kitartótól megy a másikig, vagy épp csak hozzászokott egy pénzes alakhoz, aki dobta, mert az azt az életet fogja tőle is elvárni.

2022. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem számít nekünk a pénz.
2022. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!