Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne görcsöljek rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne görcsöljek rá a társkeresésre? 25/L

Figyelt kérdés
25 éves lányként még nem volt barátom, nem tudom, hogy milyen érzés ha szeret valaki meg hasonlók. Mostanában kezdtem nyitni a világ felé. Ismerkedek. Pszichológushoz is járok. De minden nap arra gondolok, hogy nekem sosem lesz barátom.
2022. okt. 9. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha nincs meg a kellő motiváció, úgy nehéz lesz fenntartani az érdeklődést.

Lényege, hogy nehogy szedj valami hülye fogamzásgátlót.

Védekezzen a srác.

Ha hormonálisan gallyra vágod magad, nulla lesz a libidód hamar.

2022. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan ne görcsöljek rá a társkeresésre?"

Hát ne úgy, hogy

"minden nap arra gondolok, hogy nekem sosem lesz barátom". :)


"Mostanában kezdtem nyitni a világ felé. Ismerkedek. Pszichológushoz is járok."

Adj időt magadnak! Semmiről sem maradtál le! Egy komoly kapcsolat kialakulásához elég 2-3 év. Simán vannak, akik 30 fölött kezdik, hát még hányan vannak olyanok, akik 35-40 körül, 2-3 válással a hátuk mögött azt kívánják, bárcsak tudtak volna várni eddig, mert most találták csak meg azt, akivel valóban le akarják élni az életük hátra levő részét!

Arra gondolj, milyen jó, hogy a te helyzeted így alakult, ahogy, mert így most ezerszer könnyebb helyzetben vagy, mint azok, akik ugyanilyen idősek, csak épp el kell tartaniuk 2-3 gyereket 2-3 pasitól, futkoshatnak a gyerektartások után, stb. Komolyan semmiről se maradtál le! Sok boldogságot!

2022. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindennap arra gondolok, hogy sosem lesz pasim, pedig nekem volt már. Úgyhogy ismerős a helyzet.

Fogd fel úgy, hogy jön, amikor jönnie kell. Elég sablon duma, de nagyon gyorsítani valóban nem tudunk a dolgokon. Nem tudunk előre ugrani a jövőbe, amikor már van pasink.

2022. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről nem vagy lemaradva és ilyen korban bármikor jöhet hirtelen az életedbe a szerelem, amikor nem számítasz rá.

Nem kell soha semmire rágörcsölni.

Nagyon sok ilyenkorú embertől hallottam a "soha nem lesz barátom", "egyedül fogom leélni az életemet" típusú félelmeket, mégis mindnek lett.

2022. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"bármikor jöhet hirtelen az életedbe a szerelem, amikor nem számítasz rá"

És tipikusan akkor jön, amikor tényleg nem számít rá az ember lánya, amikor már belenyugodott, hogy tulajdonképpen egyedül is van élet. :)

Egyébként meg amíg egyedül nem tud az ember megelégedetten, boldogan élni, addig társsal sem tudna, ezt is fontos tudni! Nagy kiszúrás is lenne valakire, akit szeretünk, rátukmálni magunkat olyan állapotunkban, amikor gyakorlatilag még gondozásra szorulunk, mert még nem nőttünk fel eléggé (függetlenül attól, hogy hány évesek vagyunk). Előbb jöjjünk egyenesbe saját magunkkal - aztán majd jön magától az a kisugárzás, amitől észre fog venni az, aki szeretnénk, hogy észre vegyen. :)

(Az 2. voltam.)

2022. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Ne a herceget várd! Magadhoz mérten keress!
2022. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne tedd túl magasra a lécet.

Adj esélyt olyan fiúknak akikben tetszik valami mondjuk a szeme vagy a hangja 🙂.

De vigyázz vannak pasik akik előadják hogy mennyire elesettek és evvel akarnak szánalom sexet vagy hogy le sz* őket.

Valami átlagos pasit keress aki dolgozik és mondjuk szeret túrázni.

Sok sikert ha kell segítség akkor írj.

2022. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"elesettek és evvel akarnak szánalom sexet vagy hogy le sz* őket"


ez működik?


elesett/F

2022. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!