Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erősen túlsúlyos hölgyek,hogya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen túlsúlyos hölgyek,hogyan tekintetek arra a férfira,aki vonzónak,szépnek lát benneteket?

Figyelt kérdés

Örültök a közeledésének, vagy esetleg ízlésficamosnak tartjátok?

"Ne adj isten" betegnek,mert hozzátok vonzódik? /olvastam már ilyet,hogy aki szereti a nagyon nagy nőket,az beteg./



2022. okt. 11. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Tudom, hogy a szépség szubjektív, így alapvetőem elhiszem neki, kiv. ha úgy látom, hogy csak kamuzik, mert poénnak tartja vagy lyuknak épp lyuk (mondjuk most már nem vagyok erősen túlsúlyos, de régen az voltam, akkor is ugyanúgy gondolkodtam).
2022. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

"szépség szubjektív"


Szepseg NEM szubjektiv. Szivesen.

2022. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szubjektív jelentése:személytől függő.Ezért a szépség szubjektív,mert egyéntől függ.Szívesen....../nem gondoltam,hogy Grétsy László is írni fog/
2022. okt. 11. 18:01
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13


Nem szubjektiv. Minden no ugyanabbol a jokepu/gazdag/nagy farku halmazbol valasztana, ha megtehetne, de a rondak kenytelenek beerni kevessel. Ettol meg azok latjak, hogy ronda faszijuk van. Ferfiakra is ugyanez igaz. Szivesen...

2022. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
14: de, szubjektív. Olyan nincs, aki mindenkinek tetszik, és vannak különböző ízlések.
2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a nyelvészkedést! A kérdésem nem erre vonatkozik.Arra vagyok kíváncsi,hogyan reagálnak az erősen túlsúlyos nők egy sportos vagy átlagos testalkatú férfi közeledésére. Elhiszik-e,hogy vonzónak,szépnek találja őket valaki.
2022. okt. 11. 18:23
 17/22 A kérdező kommentje:
Egyébként van itt ilyen nő? Privátban írhat,örömmel olvasnám!
2022. okt. 11. 18:48
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

17


Tinder. En nyurga vagyok es ronda igy sajnos csak ronda noknek tetszem. Dagadt noknek meg valamiert nagyobb aranyban jovok be. Biztos azt hiszik atlagsuly szamit. Luzerek... Ugyhogy Tinderen talalnal boven.

2022. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Kövér vagyok még is gazdag pasim van. Szívesen.
2022. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

26 éves férfi vagyok.

Nem futok a kövér nők után, de nagyon tetszett konkrétan két csaj is akiket ismerek!

Persze nem extrém kövér, de nem is csak duci kategória!

2022. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!