Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erősen túlsúlyos hölgyek,hogya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen túlsúlyos hölgyek,hogyan tekintetek arra a férfira,aki vonzónak,szépnek lát benneteket?

Figyelt kérdés

Örültök a közeledésének, vagy esetleg ízlésficamosnak tartjátok?

"Ne adj isten" betegnek,mert hozzátok vonzódik? /olvastam már ilyet,hogy aki szereti a nagyon nagy nőket,az beteg./



2022. okt. 11. 12:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy nézd csak meg a tinderemet, szabályosan undorodnak tőlem a féfiak. Egy gyors numerát várnak csak. Még ők várják, hogy írjak nekik, azután, hogy vissza írtam. Kb taszítom őket. Mikor vékony voltam, random féfiak hívtak meg kajálni, vitték a cuccaim, küzdöttek értem stb. Most meg egy darab szar vagyok a szemükben és rám vágják az ajtót is.
2022. okt. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21! Én kövér nőből, duci, majd átlagos lettem. Ugyanezt tapasztaltam. De azt kell mondjam, hogy ebben én is nagy szerepet vállaltam! Valamiért nem vettem komolyan a pasikat mikor nagydarab voltam. Persze, hogy így bántak velem. Az is igaz, hogy sokkal több bókot, meg egyebeket kapok így. Valószínűleg a legtöbb ember nem szeretne olyan párt aki nagyon kitűnik a tömegből a külsejével. Megértem valamilyen szinten. Nekem nincsenek ilyen gondolataim. Elfogadok mindenkit , tudom milyen egy rakás sz@rnak érzni magadat. Úgyhogy már csak ezért sem ítélkezem.
2022. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!