Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testképzavaros nők hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testképzavaros nők hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Photoshoppal
2022. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Zsírleszívás előtt a rendelőben,flabelos alakformáló edzés közben,vizitorna előtt az öltözőben,gyorsétteremnél kaja közben, csokiválogatás közben a helyi kisboltban.
2022. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy a mai napig nem hiszem el a páromnak, ha bókol vagy valami pozitívat mond rám. De nem csak az alakomat utálom, hanem mindenemet. Bár én nem mondanám magamat se testképzavarosnak, se önbizalomhiányosnak (pedig elvileg az vagyok, azt mondják), mivel szerintem én reálisan látom a dolgokat, tényleg csúnya vagyok.
2022. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Ugyanugy mint minden mas no. A kinezetukkel Tinderen. Legtobb amugy is csak megjatsza magat, de pontosan tudjak mennyit ernek...


A ronda no meg nem testkepzavaros, hanem ronda. Gondolom ezt nem kell kulon hangsulyozni.

2022. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Felmegyek a facebookra, megnézek egy Varga Irén Maluma videót. És ha neki sikerült akkor nekem is kell.😀
2022. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A barátnőm képeivel.
2022. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint mások.


Elpoénkodják a válaszolók, de én pl ugyanúgy - igen, a magam... beteg, torz testképével és idióta szabályaimmal együtt.


Már nem vagyok az, de a barátomat még súlyos betegen ismertem meg. Annyit mondtam, hogy az evés az én dolgom, és ebbe nem szólhat bele.


Hosszú lenne leírni, de majdnem meghaltam, hiába akart segíteni.

Ma, gyógyultként már eszem ágában nem lenne ekkora terhet tenni valaki - a szerelmem - vállára.

2022. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Étkezési ÉS testképzavaros voltam (7)
2022. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanúgy, ahogy a többi, ugyanis íme néhány fun fact a testképzavaros nőkről és a testképzavarról általában.


1. A gyökere mindig valami múltbéli, akár jelentkéktelennek gondolt trauma, mint kiváltó ok, aminek a beteg túlzott jelentőséget tulajdonít. Nem kell bullyingra gondolni, egyetlen ártatlan megjegyzés akár egy teljesen ismeretlen H&M-es dolgozótól, hogy "Az rád nem lesz jó, drágám, erősebb testalkat vagy, de itt van belőle XL-es a másik sorban." vagy "Miért nem tudsz olyan vékony lenni, mint a nővéred, akkor nem menne egy vagyon ruhákra mert eladni ezeket már nem lehet, ki vesz manapság használt ruhát..." esetleg poénosnak gondolt megjegyzés egy tinikori crush-tól.


2. A legtöbb ilyen nő amúgy nagyon jó nő, legalábbis sosem láttam még kövér bulímiást vagy anorexiást és olyan kacsaszájú, magát Geronazzo Máriává vagy Donatella Versacce-vé operáltató nőt sem, aki a fiatalkori képein ne lett volna nagyon vonzó nő, jobb, mint a műtétek előtt. Emiatt pedig mindig sok udvarlójuk van, csak olyan, mint az egyszeri instamodell hercegnőnél, begyűjtik a bókokat és elveszik egy feneketlen kútban.


3. Általában ha nincsenek párkapcsolatban, akkor nagyon válogtósak és néha nem tudod eldönteni, hogy szándékosan keresik-e azokat az emberket, akiknek nem jönnek be, hogy ezáltal önigazolást gyűjthessenek, hogy igenis tuti a testképzavarjuk tárgya miatt nem jönnek be neki, csak nem meri mondani vagy tényleg ilyen szerencsétlen a genetikájuk, hogy valahogy pont azok jönnek be nekik.


4. Ha párkapcsolatban vannak, akkor tuti olyan férfival jönnek össze, aki folyamatosan cseszegeti őket és megerősítést nyernek belőle, hogy igenis, végre egy őszinte pasi, aki elismeri, hogy fogyniuk kell/kicsi a mellük/vékony a szájuk, stb.


Figyelem, ez utóbbi NEM azt jelenti, hogy ezzel a szöveggel meg tudod hódítani, ha alapból nem jössz be neki, hanem fordítva. Lehetsz te a megtestesült ideál, álomherceg, amint meg akarod róla győzni, hogy márpedig szerinted ez nem így van, akkor kiábrándul belőled és amint lehetősége lesz inkább lecserél egy olyanra, aki igazolja a testképzavarának helyességét, még ha 1 szinttel alattad is van az illető.

2022. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es, 45 kilósan NEM jó nő, hanem súlyosan beteg, alultáplált.


Ha párkapcsolatban vannak, akkor tuti olyan férfival jönnek össze, aki folyamatosan cseszegeti őket és megerősítést nyernek belőle, hogy igenis, végre egy őszinte pasi, aki elismeri, hogy fogyniuk kell/kicsi a mellük/vékony a szájuk, stb.


Igen, az exem ilyen volt - egy suttyó. A párom SOHA nem pártolta a vékonyságomat, sőt, féltett, hogy meghalhatok.

2022. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!