Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az újdonsült párom nagyon őszinte ember, ez nagyon fontos számára. Nagyon támogató is, sok szempontból igyekszik növelni az önbizalmamat, alapvetően nagyon figyelmes és jó szívű pasi. Viszont a testképem jelentősen romlott mellette. Még azelőtt, hogy bármi lett volna köztünk egy beszélgetés során kiderült, hogy számára nem vagyok túl szép nő. De elvileg ő reális dícséretnek szánta amit mondott. A barátnőim emiatt a dolog miatt azt tanácsolják, hogy nem kéne vele lennem. Biztos, hogy nem megbántani akart, de azt hiszem fogalma sincs a nőkről. Ha most kérdezek valamit kinézet ügyben akkor kitér a válasz elől, sosem dícsér meg és engem ez nagyon bizonytalanná tesz. Romlott mellette a testképem. Egyszer beszéltünk a dologról bővebben, akkor mondta, hogy nem megbántani akart a korábbi kijelentésével. De most se dícsérne meg. Gondolom nem akar hazudni. Nem akarok kikényszeríteni belőle egy hazugságot vagy egy lelombozó igazságot. De egyre rosszabb a kapcsolatom a tükörrel. Tudnátok tanácsot adni? Szeretem. Ami történt, megtörtént, már ígyis úgyis megindított a lejtőn. Hogy javíthatnám ismét a testképem? Egyébként az ő dícsérete jelentené a legtöbbet.

2022. jan. 19. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Sirokai-dicsérd magad.... pl.


Ezen nem a párod fog javítani, csak te tudsz, tornázz🤷🏻‍♀️

Ennyire nem kell a másiktól függeni.

Te szereted oké. és ő szeret?

2022. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem is értem minek kéne dicsérnie olyanért ami nem vagy. Ha közepesen ocsmány vagy akk senki nem fog szépségkirálynőzni, max a nyalis barinőid. Legalább lejösz a földre kicsit, mindannyiótokra ráférne
2022. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez most sokat segített. Én sportolok, törődök a testemmel. Mellesleg a párom semmit sem törődik a sajátjával, de szeretem úgy ahogy van, a jó vonásait látom meg. Bizonytalan, ő is van, hogy kérdésekkel bombáz, hogy mit gondolok a külsejéről és mindig dícsérem. És nem kamuból. Rengeteget törődik velem, úgy érzem, hogy szeret. Csak... nem tudom mi a probléma. Mondta már, hogy nincs baja velem. De nem igazán ez az amit egy nő hallani szeretne. Egyébként tök jó, hogy megítélitek a barátnőimet ennyi alapján. Ennyire savanyú a szőlő?
2022. jan. 19. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

"hallani szeretne"


Nem.

2022. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg rohadt gáz hogy ezt mondta a pasid. Ha valaki annyira szereti a másikat akkor ő a tökéletes szépségkirálynő neki. Te dícséred nézzen ki bárhogy mert szereted fordítva viszont nem hiszem hogy ő annyira szeretne téged. Ha 120kg lennél akkor is te lennél neki a világ legszebb nője ilyen a szerelem. Nála ez nincs és elgondolkoznék rajta folytatnám e ha már ez kiderült.
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én nem lennék olyan emberrel, aki így vélekedik rólam. Ha nem vagyok az esete , ne kezdjen velem. Van más nő is. Vagy lehet az van a dolog mögött, hogy "nincs ló jó a szamár is". Sok férfi úgy van vele, lyuk legyen, hogy lehessen töcskölni. Mert az a mindenük. Cserébe elviselik, ha a másik nem az igényeiknek megfelelő.

Ez undorító, de szörnyen gyakori. Elképzelhető, hogy nálatok is ez van. Én nem alacsonyítanám le magam ennyire.

2022. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Bezzeg a valóságban ha a faszi bókol akk hülyének van nézve h mi baja van neki, nem látja h a mondanivalója meg a valóság nem találkozik? aztán gyorsan kidobjátok mert nyalis meg töketlen és dugtok olyannal aki szarba se néz. Most meg mivan? Nem dicsér, az a baj, de ugye vele vagy tehát mégis jó.
2022. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Neki nem tetszel. Milliárd másiknak meg igen.

De amúgy.. EZ CSAK TEST!!! Ki a szart érdekel????

2022. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Az önbizalom normálisan nem kívülről jön. Az eseted két szempontból is figyelmeztető. Egyrészt rámutat, hogy nem született megfelelő önértékelésed gyerekkorodban. Cirka ötéves korára mindenkinél eldől, lesz-e önbizalma. Még a legbiztosabb családi háttér, legodaadóbb szülők mellett is előfordulhat, hogy nem.

Felnőttként VALÓS önbizalmat szerezni komoly önismereti munkával lehet, pl. pszichoterápián.

A másik intő jel már ennek a következménye. Önbizalomhiányos felek fokozottan hajlamosak olyan partnereket kifogni, akik uralkodnak felettük. Akár finoman manipulálva, verbális bántalmazással, akár a fizikaiig is eljutva. Tehát az önbizalomhiányod sajnos vonzza a lehetőségét, hogy áldozattá válj. Lehetséges, hogy a partnered egy nárcisztikus ember, mert ők kifejezetten olyanokra vadásznak, akik kiszolgáltatottakká válhatnak velük szemben, amilyen most Te is vagy. Simán lehet, hogy ez egyáltalán nem egy véletlen elszólás, hanem manipulációs stratégiájának a része. Feltétlenül nézz utána, hogyan lehet felismerni a nárcisztikus partnert, komoly szenvedésektől kíméled meg magad, ha rájössz hogy az és lelépsz. Illúzióid ne legyenek, az ilyenek a gyengeségeidből nyerik az energiát, érdekük módszeresen tolni olyan “ártatlan” elszólásokat, amiktől aztán nem tudsz szabadulni, megmételyezik az életed. Ez az őszinteség hangsúlyozása és bántásra felhasználása jól ismert. Vizsgáld meg továbbá a bántalmazók, bántalmazó kapcsolatok jellemzőit is. Egyik nagyon általános jellemzője, hogy az áldozatnak aláássa az önképét.

De ezeken kívül is, hogy beazonosítod és szembenézel vele, ilyen személlyel

van-e dolgod, nagyon fontos lenne, hogy szakember segítségével felépítsd az önbizalmadat és kialakuljon a megfelelő önértékelésed. Ez nemcsak megvéd attól, hogy a jövőben téged nem értékelő vagy saját hatalmi játszmájához felhasználó partnert fogj ki, DE abban is segít, hogy egy ilyen kapcsolatból fel tudj állni. Mert most el tudom képzelni, hogy elereszted a füled mellett, amit írok és megmagyarázod magadnak, hogy az intő jelek ellenére ő mégis milyen nekedvaló pasi és miért kell vele maradnod.

2022. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Az őszinte és a gyökér paraszt között jelentős a különbség.


Én így külső szemmel egy olyan embert látok magam előtt, aki élvezi és kihasználja, hogy odavagy érte, viszont ennél többet nem jelentesz neki. A szerelmes férfi nem ilyen, azt elhiheted! Mindig a tettek a mérvadóak. A szép szavak sokszor csak a manipuláció eszközei. Ennek fényében döntsd el, téged boldoggá tesz - e vajon egy olyan valaki, aki csak beéri veled? Miért ne találhatnál helyette olyat, akinek te kellesz?...

2022. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!