Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gond ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond ha egy férfinak van egy kis izzadtságszaga , ha egy igazi férfinek szaga van ahogy szól a mondás?

Figyelt kérdés

Többen megjegyezték már, hogy izzadtságszagom van amikor közeledtem feléjük , ismerősöm azt mondta, hogy egy igazi férfinak szaga van így szól a mondás ezen ne aggódjak.


Amúgy nem vagyok igénytelen, nyilván fürdők minden nap, meg hónalj stiftet is használok, de most amikor ilyen össze vissza idő van és rajtam van a púlóver és beizzadok akkor nyilván ha leveszem a púlóvert akkor lesz izzadtság szag


2022. okt. 13. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Mert undi és más nem akarja szagolni. Használd azt a stiftet többször egy nap.
2022. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Az állatoknál így van, és talán a Homo erectus embernél is így volt.


De mára a homo-sapiens-nél ez már megváltozott.

2022. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Használj olyan deot ami működik is.

Össze-vissza idő van, a párom fizikai munkàt végez, mégse büdös mikor hazaér.

2022. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez a "mondás" max az igénytelen sutyerákok között létezhet. Sajnos ki kell ábrándítsalak a dögszag nem férfias. Szóval mostantól nyugodtan lehetsz tiszta és igényes.
2022. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Van az, amikor úgy alakul, hogy valaki nagyon beizzad és büdös lesz. Az ilyet többnyire mindenki elnézi mindenkinek, hiszen kivel ne fordult volna már elő? De amikor valaki folyamatosan szaglik, az már másról szól...
2022. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szerintem nem is a testemnek van szaga hanem maga a póló a hónaljamnál teljesen átázik az izzadtsággal aztán arra szárad rá és az a büdös


Próbáltam már több stiftet de nivea, old spices , axe , mindegyiknél ez van

2022. okt. 13. 15:54
 7/30 A kérdező kommentje:
Munkába meg nem tudok lefürdeni
2022. okt. 13. 15:55
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

"egy igazi férfinek szaga van"

Ez a hozzáállás nálam kiba$$za a biztosítékot, hogy mindent bele akartok magyarázni, csak hogy igénytelen szarok lehessetek...


"Szerintem nem is a testemnek van szaga hanem maga a póló a hónaljamnál teljesen átázik az izzadtsággal aztán arra szárad rá és az a büdös"


Ne hordj műszálas pólót, és nem lesz ez, valamint olyan stift kell, ami mininum 48 órás.

2022. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél egy csomag nedves törlőkendőt azzal kicsit fel tudod frissíteni magad. Vigyél másik tiszta pólót magaddal. Meg ha ennyire gáz a helyzet, akkor menj el endokrinológiára, mert a durva, büdös izzadságot simán okozhatja valami hormonális gond.
2022. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#8


Nivea amit használok jelenleg az van ráírva 48 órás, na most ennek ellenére kb. délre már ilyen a helyzet

2022. okt. 13. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!