Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki de borzasztó anyagi helyzetben él szerintetek a szerelem legyőzi ezt vagy ez csak egy szép mondás?

Figyelt kérdés
31N
2021. márc. 25. 14:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
A többség úgyis azt mondaná, hogy ez felszínesség, nem számít a pénz, és valóban, a rózsaszín ködben lehet, hogy legyőzi ezt a szerelem, de aztán jönnek majd a hétköznapi problémák, nehézségek, amik megmérgezik az egészet. Kivéve persze akkor, ha te nagyon jó anyagi helyzetben vagy, és nem okoz gondot, hogy eltartsd a másikat, esetleg fizesd az eladósodását.
2021. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor óhatatlanul is hierarchia alakul ki. Az egyik átmegy csicskába, a másiknak meg elvarásai vannak.
2021. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1 Én dolgozom, nincs anyagi problémám de eltartani nem tudnám azért és igazából nem is szeretném.

Eddig minden rendben köztünk de félek ki fog jönni ez a gond...

2021. márc. 25. 14:59
 4/26 A kérdező kommentje:
2 Én attól mert leirtam ezt ide és tisztában vagyok a helyzettel vele nem éreztetem semmilyen módon!
2021. márc. 25. 14:59
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha átmeneti állapot és egyébként aktívan tesz azért, hogy javítson a helyzetén, akkor működhet. Viszont ha csak várja a sült galambot, vagy letudja azzal, hogy "jóvanazúgy", akkor nem hiszem, hogy hosszútávon el tudod majd viselni. Szép dolog a szerelem, de egy jó kapcsolathoz ennél sokkal több kell.
2021. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerelem győzi le, ha nem az ötletek már ha nyitott rá valaki, mivel mondjuk ha valaki gyárban dolgozik 2-3 műszakban az mellet tanfolyamot csinálni nem éppen lehet mert nincs idő amiből lehet gazdálkodni . Amit lehet tenni nagyon kevés pénzért rész munka idő , de akkor ott vagyunk hogy a tanfolyam is kerülhet 300-500 ezer forintba.. Tehát igen bonyolult dolgok ezek..Míg a másik probléma hogy nem mindenkinek ugyan olyan jó a memóriája vagy felfogó képessége sem, lehet valaki 1-2 oldal anyagot elsajátít 1 óra alatt másnak 2-3 órába is telhet ez.
2021. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5 Nem csak ül, dolgozik de sajnos nem keres jól, és a családja vagyis pontosan az anyukája megsegítésére is sok elmegy neki


6 Na igen ez ismerős, én dolgozom keresek is nem mondom jól de átlagosan , de tanfolyamot nem tudnék bevàllalni, mert akkor csökkenne a munkaórám és így a keresetem is amit nem tudnék bevállalni.

2021. márc. 25. 15:08
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Engedd el.....
2021. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az, hogy mennyit keres még hagyján mert nem kell a pénze de borzasztó helyen él és nincs folyóviz ott . Mikor láttam sose gondoltam volna róla ezt. És nem lenézésből írom csak tények.
2021. márc. 25. 15:16
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú kérdező. Nálad nem tudna lakni ?
2021. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!