Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha az első osztályú mérnök-informatikus fickótok, akit bazi nagy szerencsével fogtatok meg, kipenderítene titeket és ezután csak selejtes ürgéknél lenne esélyetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 18:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
2022. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
xddd
2022. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, kinek mi a selejt. Voltam már több évig fantasztikus együttélős kapcsolatban sima adatrögzítővel, aki a felét nem kereste meg az én fizumnak - nem a pénz miatt lett végül vége. Ha mások szerint selejt a pasas, nekem meg szimpatikus, nem lenne gondom a helyzettel, ha meg vállalhatatlan alakok próbálkoznak csak, akkor maradok inkább egyedül (megtanultam egyedül is boldognak lenni).
2022. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

Akkor választanék egy másik kollégát.

Vgy egy gépészmérnököt, mint a jelenlegi párom, már évek óta.

A bazi nagy szerencséje meg annak van, akivel én jövök össze :D


Egy mérnökinformatikus nő.

2022. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem gondolom, hogy nagy szerencse kéne ahhoz, hogy egy jó állással rendelkező és helyes férfival jöjjek össze. Ennyi.
2022. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%
Azt ugye tudod, hogy az igazi (ismetlem IGAZI) informatikusok, ugy mint hardcore software fejlesztok, IT architectek nem pedig tesztelok, rendszergazdak... akit tenyleg ertenek is hozza es emiatt sokat is keresnek (havi 1.5-2.5 millio most az arfolyam ezen a szintrn) azok mind rondak. Azokkal pedig nok nem allnak le igy kerdesed is ertelmetlen.
2022. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem kéne mérnök-informatikus pasi. Akkor se ha jól nézne ki, mondjuk általában nem szoktak :D Ég és föld vagyunk, nekem semmi dolgom se mérnökökkel, se informatikusokkal. Lehet ezért jutnak nekem csak selejt olasz pasik mert félek attól hogy egy dagadt vagy nyüzüge magyar mérnökinfós kidobna 😔
2022. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#4: Csak selejtes kollégánál lehet esélyed, benne van a kérdésben.
2022. okt. 13. 19:14
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 ööö.... miért lenne kötelező a kolléga? Onnan szeezünk pasit ahonnan akarunk 🤷
2022. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

10

És még csodálkoztok, hogy a kutyának nem kelletek. :DDDD

2022. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!