Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a pszichológia tény miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pszichológia tény miért pont a nőkre NE lenne jellemző? Miért tagadják a nők, hogy ez nem jellemző rájuk, ergo, nem is probléma?

Figyelt kérdés

A hedonikus adaptációra gondolok. Ha nincs többé okostelefonom, akkor hiányát érzem, a lelkemben olyan, mintha elveszítettem volna valamit. Negatív érzelmeim lesznek. Ha helyette egy nyomógombos telefont kapok, akkor úgy érzem, megalkudtam, lejjebb csúszott a szintem, nagyon erős kompromisszumokat kell kötnöm. 20 évvel ezelőtt teljesen másképp néztem annál akár sokkal egyszerűbb nyomógombos telefonokra is. Az oka pedig az, hogy akkoriban az volt a természetes, arra vágyott mindenki. Most meg már ciki. És mellette a világ is megváltozott, de inkább a cikiség miatt érzi magát rosszul az ember.


Meg mert a példában szereplő telefon valóban ad funkcionális pluszt is, de tetszőlegesen lecserélhető mondjuk egyedi formatervezésű, de funkcionálisan akár hátrányos bútorra. Olyanra is, ami régen fura lett volna, nagyanyád meg sikítófrászt kapott volna tőle.


Mindkét félre hat sajnos a fogyasztói társadalom, de a nőkre a biológiájuk miatt kétszeresen negatívan és visszafordíthatatlanul.


Ráadásul minél hajlamosabb az elköteleződésre egy nő és minél monogámabb, annál jobban ki van téve annak, hogy a partnerei, akik őt dobták mind kicsit benne maradnak a lelkében, emiatt 5-10 partner után sérül annyit, hogy inkább a kutyát-cicát választja és nem mer már nyitni többé és önmagát ostorozza, de ugyanakkor aki nyitna felé se kell neki, mert a standardet már azok húzták meg, azokhoz viszonyít mindent, amik az exeiben jók voltak, igazából egy javított exre lenne szüksége.


És minél szutykabb, annál inkább ottmarad a húspiacon oportunitista féregként, aki az alapján lesz prosti, sugar baby vagy szerelmes ara, hogy éppen milyen típusú pasival hozza őt össze az élet, kiben lát potenciált és milyen téren.


Néha-néha elszórakozik a Chadekkel, élő vibrátornak használva őket a saját igényeikre, de ezeket a nőket a Chadek többsége is utálja, undorodik a jellemüktől, még ha a külsejük miatt meg is dugja őket vagy mert épp aznapra nincs más.


És végül erre a két táborra fognak oszlani a nők. A csalódott, nyitni képtelen nőre, akinek az átlagos férfi már kevés, mert úgy érzi beérte a 21. században egy nyomógombos telefonnal.


Ez pedig egy nagyon súlyos társadalmi probléma, ehhez képest a Hitler-féle fajelmélet semmi volt, amit ezzel okoznak, hogy a kapitalista piac szintjére hozzák a párkapcsolatokat, párválasztást.


Ugyanis ami a kapitalizmusban a fejlődést segítette, hogy a hatékonyság és a fejlődés generálta a profitot, addig itt nem tudunk olyan gyors evolúciós változáson végbemenni, mint a használati tárgyaink, használati eszközeink.


Így is megfigyelhető már, hogy már negyedévente jönnek ki új dolgok meg csak azért változtatnak meg valamit, hogy megváltozzon, mert a megszokott már unalmas.


Ennek a párkapcsolatok szintjén beláthatatlan következményei vannak.


És ez az instamodellekre nyálat csorgató meg házasságban prostikhoz járó férfiakra is érvényes, de ott mégis van egy természetes limit. Az egyik a férfi külseje, vonzereje, a másik pedig a pénze.


Nők esetében viszont nincs semmilyen limit igazán bizonyos kor alatt, ha jól tartja magát ez lehet 50 fölött is.


És ne engem akarjatok meggyőzni arról, hogy a nőknek nem random dugásokra van szüksége idegen jó pasikkal, mert én ezt tudom. Erről azokat a random jó pasikat győzzétek meg, akiknek a Tinder olyan, mint a Candy Shop, de alapból a való élet is. Meg azokat a nőtársaitokat, akik ezeknek az embereknek még úgy is odadobják magukat, hogy tudják, nem lesz belőle semmi.



2022. okt. 15. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
🥱🥱🥱
2022. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, a te konkrét, személyes problémád mi ebben a témában?
2022. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Inkább kasztráltasd magad.
2022. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt tudom, hogy az ilyen hosszú szövegeket írógató embereknek, akik a saját véleményüket tényként kezelik, nincs élete.
2022. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3%
Miért kéne bevallaniuk? Tudják ők ezt magukról, de nem olyan hülyék hogy hangoztatják.
2022. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ajánlom figyelmedbe:


[link]

2022. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy mégha lehetne egy jót vitázni veletek(kérdező és társai), lehet több célt elérnétek mint ez, hogy tényként közöltök 1-1 véleményt és aki mást mond az hülye. Ennek mi értelme? Ha csak kiadni a gőzt, ajánlom a naplóírást.
2022. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Valaki összefoglalja max. 10-15 mondatba?


Az elején még lelkesen olvastam at ilyen szösszeneteket, de rájöttem, hogy az összes ismétlő információ, így max 30 sor a kapacitasom, ha addig nem tudja leírni a lényeget inkább kérek egy összefoglalót.

2022. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Minél több incel zörejt olvasok itt, annál inkább érzem hogy full jogos hogy egy nőnek sem kelletek.


Úgy beszélsz mint valami megszállott. Van személyiséged azon kívül, hogy egy meg nem értett, elutasitott férfi vagy? Van gondolat az agyadban azon kívül, hogy milyen hitványak a nők?

Sokat megy itt a panaszkodás férfi/incel oldalról a "feminácikra", de basszus még mindig várom hogy legalább egy nő írjon ki egy hasonló manifesztót a férfiakról...

2022. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9: Nőktől ilyesmit nem fogsz olvasni sűrűn (amúgy volt 1-2, de már a pálcikalány is elmenekült, gondolom megfogadta a tanácsom és pszichológus vagy Tinderen talált pasit).


Mégpedig azért nem, mert aki szexelni akar, az megoldja (és itt most az egész kötődés részére gondolok, összejárnak, közös programok, stb. Csak éppen gyerekvállalás, összeköltözés meg ilyenek nincsenek). Ilyenre minden nő talál férfit ha nem sajnálja tőle a szexet.


Amelyik nő pedig nem akar szexelni az elvan a kis aszexuális világában kutyával, cicával és a párkapcsolat neki nem ad igazán hozzá az életéhez semmit. Ők a legnagyobb nyertesei a feminizmusnak, mert nem kell egy férfi mellett lenniük aki a családfő, el tudják magukat is tartani.

2022. okt. 15. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!