Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni, magukat normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni, magukat normális nőnek aposztrofáló nők hol, milyen helyeken ismerkednek?

Figyelt kérdés

Régóta tagja vagyok az oldalnak, bár inkább megfigyelőként és azt látom, hogy valahol mindegyik félnek van igaza a maga szemszögéből.


Nőgyűlölet-férfigyűlölet és felesleges szembenállás nélkül is be lehet látni, hogy ismerkedés szempontjából a nő van egyszerűbb helyzetben.


Emiatt normális értékrenddel rendelkező nők, ha az igényeik is reálisak, akkor hamar párkapcsolatra találnak, ha valami miatt szinglivé válnak, akkor pedig szintén könnyen megtalálják a következő párjukat. Laza kapcsolatot, aki nem akar kötöttséget nőként pedig a világon a legegyszerűbb módon tud találni.


Ennek fényében kik maradnak végül a palettán, akikkel lehet ismerkedni? Akikkel 10-ből legalább 8 esetben szembetalálkozik egy férfi? Kizárásos alapon értelemszerűen az ismerkedni nem akaró, vagy nem reális igényekkel rendelkező, esetleg mentális problémákkal küzdő vagy igénytelen, ápolatlan nők.


Amikor egy nő kijelenti azt, hogy ő párt szeretne, rengeteg lehetősége van ismerkedni. Ismerkedős helyekre sem kell igazán elmennie, társkeresőre meg aztán végképp nem szorulnak rá.


A férfiak viszont azon túl, hogy a dedikált ismerkedős helyeken férfihordákkal vannak versenyben, akik már aktivitásukkal túlfeszítik a legtöbb nő ingerküszöbét, mindenhol megkapják, hogy miért nem ott kéne ismerkedni, esetleg azt, hogy ha ennyire rosszak a tapasztalatok, akkor biztos bennük van a hiba.


Meglehet, hiszen hibát a legkönnyebb bárkiben is találni. Kérdés csak az, hogy tényleg akkora hiba-e? Mert mikor olyan kérdések kerülnek kiírásra, hogy a nők írják meg az elváráslistájukat, akkor valahogy mindig kiderül, hogy akik reális elváráslistával rendelkeznek, azok párkapcsolatban vannak és mindig is volt nekik vagy bevallottan amikor nem volt, akkor a saját sebeiket nyalogatták, ezért nem volt.


Ők viszont megismerkedtek valahol és ha nem már régi, meglévő baráti társaságban, vagy munkahelyen, akkor hol?


Tényleg Tinderen kéne tűt keresni a szénakazalban? Vagy szórakozóhelyeken, hátha egyszer elrángatnak egy normális nőt is a barátnői?



2022. okt. 16. 11:06
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
97%
Ők az élet nevű weboldalon ismerkednek.
2022. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Én ismertem meg a párom, kosárpályán, kávézóban, utcán, a férjem a vasutállomáson. 🤷


Az interneten csak kreténekkel "futottam össze" pedig a 2000-es évek közepén még nagy reményeket fűztem hozzá.

2022. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Legyél olyan pasi, akit egy nő kiválaszt a tízből.
2022. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindennel értek egyet. Normális értékrendbe nem fér bele szerintem szeretőnek lenni vagy sokadiknak. És a normális az, ha hosszútávú kapcsolatot keres a nő. Viszont pont ugyanennyi férfi is hosszútávú kapcsolatba kerül. Tehát ugyanolyan nehéz. Szerepekben van különbség, de mindkettőnek van nehézsége.


Továbbra is szerintem egy normális nő társaságban, hobbin keresztül, tanfolyamon, kutyasétáltatás közben, barátokon keresztül találja meg a párját, azaz olyankor, amikor nem direktben keresi.


Talán mondhatom hogy normális nő vagyok (?), talán nem. Mindenesetre nekem az volt az elvem, hogy nem erőltetem a témát, nem kezdek társkeresőzni és nem megyek bele "csak mert miért ne" alapon kapcsolatba.

Emellett bár leírva, összegyújtve nem volt, elég magasak az elvárásaim. (Mindet hozom én is) Viszont a környezetem nagy része azért képes teljesíteni.

Lett párom, de sokáig szingli voltam, 20 éves koromig. Nagyon jól tudtam magam érezni szingliként is, de nyitott voltam arra, hogy megismerjek valakit.


Most boldog párkapcsolatban élek az első párommal. Azt hittem magas a léc, de a pasim sokkal magasabbra tette.



Szerintem a normális nők nem ismerkednek így direktben. Se társkeresőn, se szórakozóhelyen.


Csak néhány példa:

Gimis osztálytárs, egyetem, koli, rendezvény (pl koncert), tábor, zenekar/edzés/ egyéb hobbi, szakkör, tanfolyam, barátok barátai, családi ismerős, régi ismerős, akibe gyakran belebotlasz (-buszon, boltban, kutyasétáltatás közben), vonaton stb.


Élj szociális életet, ismerj meg embereket.

2022. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Mar sehol, nem eri meg :)
2022. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
A kutyasetaltatas valóban jó ötlet. Barátnőm nagyon sok embert megismert így, de én allergiás vagyok a kutya szorre, szóval nálam az kilöve. Én elvált vagyok egy gyerekkel, nekem így már nehéz ismerkedni, főleg gyerekes programok vannak. Néha gondoltam, hátha egy ilyen alkalmával megismerek egy szingli apukát, de eddig még nem sikerült.
2022. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem közös baráti körön keresztül ismertem meg, szóval ilyen szempontból igazad van, hogy csak úgy random nem futnánk össze.

De ha esetleg netalán elválnánk, akkor szerintem online ismerkednék, tinder meg az éppen aktuális menő helyek. A munkahelyem alapból tabu, a hobbim nem közösségi, szóval így nézve nem is lehetne máshol, csak neten.

2022. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi oldalon, pl. a túratárson.
2022. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
3-as, ahhoz milliárdosnak kell lennie.
2022. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tarskereson ismertem meg a férjemet
2022. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!