Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni, magukat normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni, magukat normális nőnek aposztrofáló nők hol, milyen helyeken ismerkednek?

Figyelt kérdés

Régóta tagja vagyok az oldalnak, bár inkább megfigyelőként és azt látom, hogy valahol mindegyik félnek van igaza a maga szemszögéből.


Nőgyűlölet-férfigyűlölet és felesleges szembenállás nélkül is be lehet látni, hogy ismerkedés szempontjából a nő van egyszerűbb helyzetben.


Emiatt normális értékrenddel rendelkező nők, ha az igényeik is reálisak, akkor hamar párkapcsolatra találnak, ha valami miatt szinglivé válnak, akkor pedig szintén könnyen megtalálják a következő párjukat. Laza kapcsolatot, aki nem akar kötöttséget nőként pedig a világon a legegyszerűbb módon tud találni.


Ennek fényében kik maradnak végül a palettán, akikkel lehet ismerkedni? Akikkel 10-ből legalább 8 esetben szembetalálkozik egy férfi? Kizárásos alapon értelemszerűen az ismerkedni nem akaró, vagy nem reális igényekkel rendelkező, esetleg mentális problémákkal küzdő vagy igénytelen, ápolatlan nők.


Amikor egy nő kijelenti azt, hogy ő párt szeretne, rengeteg lehetősége van ismerkedni. Ismerkedős helyekre sem kell igazán elmennie, társkeresőre meg aztán végképp nem szorulnak rá.


A férfiak viszont azon túl, hogy a dedikált ismerkedős helyeken férfihordákkal vannak versenyben, akik már aktivitásukkal túlfeszítik a legtöbb nő ingerküszöbét, mindenhol megkapják, hogy miért nem ott kéne ismerkedni, esetleg azt, hogy ha ennyire rosszak a tapasztalatok, akkor biztos bennük van a hiba.


Meglehet, hiszen hibát a legkönnyebb bárkiben is találni. Kérdés csak az, hogy tényleg akkora hiba-e? Mert mikor olyan kérdések kerülnek kiírásra, hogy a nők írják meg az elváráslistájukat, akkor valahogy mindig kiderül, hogy akik reális elváráslistával rendelkeznek, azok párkapcsolatban vannak és mindig is volt nekik vagy bevallottan amikor nem volt, akkor a saját sebeiket nyalogatták, ezért nem volt.


Ők viszont megismerkedtek valahol és ha nem már régi, meglévő baráti társaságban, vagy munkahelyen, akkor hol?


Tényleg Tinderen kéne tűt keresni a szénakazalban? Vagy szórakozóhelyeken, hátha egyszer elrángatnak egy normális nőt is a barátnői?



2022. okt. 16. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívan nem ismerkedem sehol, viszont az a típus vagyok, aki élőben majdnem minden esetben nyitott rá (ez nyilván nem azt jelenti, hogy bárkivel elmennék... de pl. szólították már le utcán, lett is belőle randi - több nem, mert nem volt bennünk semmi közös) - amikor / ahol nem vagyok rá nyitott: ha éppen mással foglalkozom (pl. fizetek a pénztárban, telefonálok stb. meg olyan eseményeken, mint pl. temetés). Azt nem szeretem, amikor neten olyan oldalon írkálnak rám, aminek nem a társkeresés a profilja.
2022. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!