Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha külső alapján kiválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha külső alapján kiválasztotok egy férfit, mik azok az információk, amik érdekelnek, amiket feltétlenül tudni szeretnétek róla?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet hallani indoknak, hogy azért érdektelenek a nők meg azért halnak el beszélgetések, mert a férfiak vagy az anyagi javaikat mondogatják, hogy "Budapesten élek saját lakásban, van egy kocsim, itt és itt dolgozok (utalva ezzel arra, hogy nem 200 ezret keres)." vagy épp "Szeretek túrázni/filmeket nézni/moziba/színházba járni, szeretem a mély, tartalmas beszélgetéseket, van kutyám/cicám, hobbim ez meg az."


Teljesen korrekt, tárgyilagos önjellemzések, amiknek maximum a hiányos, elégtelen információtartalmát lehet kritizálni, mégis egyre gyakrabban hallom, hogy ezekkel szemben teljesen érdektelenek a nők.


Mik azok akkor, amikre kíváncsiak vagytok, amik érdekelnek, amiket meg akartok tudni egy olyan férfiról, ami már az első szűrőn átment (tehát interneten jobbra húztátok, élőben pedig nyitottatok felé és megtörtént a kezdeményezés a részéről)?



2022. okt. 16. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Magasság.
2022. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Akar-e gyereket? Szexista? Mi a vallása és mennyire fontos neki? Milyen zenét szeret? Milyen könyveket, filmeket? Házban vagy lakásban lakna szívesebben? Városban vagy városon kívül? Dohányzik? Iszik? Próbált drogokat? Qrvázik? Van valami fóbiája? Pacsirta vagy bagoly? Mi a kedvenc bókja, amit valaha kapott? Tengerpart vagy hegyek? Pepsi vagy Coca? Marvel vagy DC? Háziállatok a lakásban? Zokniban alszik vagy zokni nélkül? Hideget vagy a meleget utálja jobban? Szereti a karácsonyt? Mit szokott reggelizni? Mondjon 5 állást, amit lenéz. A legfontosabb: ha megkérem, hogy a pókot, poloskát tüntesse el, ijesztegetni fog vele, vagy simán elintézi?
2022. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a probléma alapból azzal van, hogy komplett képet akarnak kapni sokan netes beszélgetéssel. Tökre nem érdekel, hogy zokniban alszik-e vagy a Pepsit preferálja. Az ismerkedésnek abból kellene állnia szerintem, hogy beszéltek 10-10 mondatot, aztán randi, ami mondjuk áll is valamiből, nem csak vallatjátok egymást ugyanúgy egy kávézóban.


Menjetek el bowlingozni vagy mittomén kalandparkba, ahol láthatod a másikat emberekkel kommunikálni, nevetni, ügyetlenkedni, lehet élményt szerezni. Abból ismered meg a másikat, hogy látod mozgolódni a világban, nem ilyen semmitmondó infókból.

2022. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mamahoteles e? Imádnék a szüleivel beszélgetni szex közben.
2022. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vallatás, normális emberek innen el tudnak kezdeni a világról beszélni. Mi a kedvenc könyve - nem egy címet fog erre egy normális ember odavágni, hanem elkezd kommunikálni. Mond egy címet. Elmondja, hogy szereti X írót. Vagy Y műfajt. Vagy mit tervez legközelebb olvasni. Vagy milyen durva könyveket olvasott. Miből lett jó film, sorozat.


Nem a West Wingben vagyunk, nem kell fizikailag sétálnunk előre, hogy úgy tűnjön, a kapcsolat is halad valamerre.

2022. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem az elmélkedésre való képessége fog számítani, amikor eldöntöd, hogy vele akarsz-e lenni, inkább az fog nagyobb súlyt nyomni, hogy jattol-e a pincérnek, vagy tud-e nevetni magán, ha elbénáz valamit. Most az érdeklődési körével vagy az emberrel akarsz összejönni?
2022. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Az érdeklődési köre maga az ember.
2022. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess. Szereztél a felnőtt életed során akár egy (férfi) barátot is? Ha igen, akkor gondolj vissza rá, hogy hogy beszéltél vele. Gondolom nem teljesen korrekt, és tárgyilagos módon soroltad el hogy hol laksz, mit csinálsz, milyen érdemeid vannak, megkaptál-e minden szükséges oltást, stb, hanem csak simán kommunikáltál vele.


Full ugyanez van a randiknál is, hiszen minden ismerkedésnek ugyanaz a fajta kommunikáció az alapja.


Ha nem megy a beszélgetés, akkor meg előbb azt próbáld gyakorolni idegenekkel, ne a randizást.

Itt gyk-n senki sem fogja tudni neked pontokban összeszedni, hogy milyen témákat hozz fel, miről mennyit beszélj, mikre kérdezz rá, stb. A beszélgetés ugyanolyan képesség mint bármi más; van akinek megy, és van, akinek gyakorolnia kell.

2022. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Jogos, akkor simán egyenlőségjelet lehet tenni az olvasni és jazz zenét szerető, személyiségzavaros ápoló és az olvasni szerető és jazz zenét kedvelő, családcentrikus ápoló közé. :) Nagyon nem értek veled egyet.
2022. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is kell egyetérteni. Szerintem nem egyetemes igazságot várt a kérdező. Nekem ezek fontosak. Engem nem érdekel, heherészik-e magán, ha megbotlik az utcán, nekem többet elmond, hogy ha mondjuk lehetne valami szuperereje, mit választana és miért. De mondom, ez csak rám igaz, a saját preferenciáimat írtam le.
2022. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!