Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha külső alapján kiválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha külső alapján kiválasztotok egy férfit, mik azok az információk, amik érdekelnek, amiket feltétlenül tudni szeretnétek róla?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet hallani indoknak, hogy azért érdektelenek a nők meg azért halnak el beszélgetések, mert a férfiak vagy az anyagi javaikat mondogatják, hogy "Budapesten élek saját lakásban, van egy kocsim, itt és itt dolgozok (utalva ezzel arra, hogy nem 200 ezret keres)." vagy épp "Szeretek túrázni/filmeket nézni/moziba/színházba járni, szeretem a mély, tartalmas beszélgetéseket, van kutyám/cicám, hobbim ez meg az."


Teljesen korrekt, tárgyilagos önjellemzések, amiknek maximum a hiányos, elégtelen információtartalmát lehet kritizálni, mégis egyre gyakrabban hallom, hogy ezekkel szemben teljesen érdektelenek a nők.


Mik azok akkor, amikre kíváncsiak vagytok, amik érdekelnek, amiket meg akartok tudni egy olyan férfiról, ami már az első szűrőn átment (tehát interneten jobbra húztátok, élőben pedig nyitottatok felé és megtörtént a kezdeményezés a részéről)?



2022. okt. 16. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, amit megcáfoltam, az egy kijelentés volt, ami szerint az érdeklődési kör egyenlő az adott emberrel. A preferenciáid a te dolgod, ahogy az enyéim az én dolgom, amikre mellesleg te reagáltál először. :)
2022. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"amikre mellesleg te reagáltál először. :)"


A zoknit és a Pepsit tőlem szedted. A kiprovokálatlan válaszodra válaszoltam.

2022. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A beszélgetések azért halnak el, mert nem történik cselekvés, nincs mögöttes tartalom, hiányoznak közös élmények/emlékek.

5-6 levélváltásból kiderül ha értelmes, van némi humora és elég bátorsága, hogy találkozóra hívjon. Amennyiben nincs, akkor lezárom a beszélgetést.

2022. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Milyen magas, milyen a testalkata, van-e kisállata vagy gyereke. Egyáltalán milyen céllal van fent, mit szeretne tőlem, milyen nőt keres. Mi a munkája, valóban egyedülálló-e.

És persze ezek közben jön át, hogy milyen a stílusa, humoros-e, kedves-e, stb. Tehát nem mindegy, hogy mit hogyan mond. Lehet-e beszélgetni vele, vagy csak infókat darál...

Ilyesmi.

2022. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az alábbiakat - az egy más kérdés, hogy ezek közül egy csomó dolog akkor derül ki, amikor már vastagon benne vagyunk a kapcsolatban, hacsak nem szólja magát el az ember.


Ami ki szokott derülni ismerkedésnél ált.

- én a hobbikról való beszélgetést nem tartom rossznak, sőt! nekem fontos, hogy legyen legalább 1 vagy 2 közös érdeklődési kör, hobbi

(viszont azt, hogy első randi előtt vagy első randin a kocsiját, lakását ecsetelje... eléggé olyan hatása van, hogy minden nőt golddiggernek tart, és rólam is azt feltételezi, hogy csak akkor vagyok hajlandó valakivel elmenni, ha gazdag... ez meg nagyon nem szimpatikus hozzáállás)

- tudjon vinni egy beszélgetést (nyilván ezt én is nyújtom a saját részemről... ne az legyen, hogy faggatás vagy magáról beszél, és nem tudja gördülékenyen továbbvinni a beszélgetést)

- legyen vicces és passzoljon a humorunk

- jól nevelt, udvarias

- intelligens, tájékozott


Ami ált. később derül ki, de tudnom kell ahhoz, hogy folytassam a kapcsolatot:

- egészséges, jó pénzügyi kultúra

- nem hímsoviniszta

- nem anyuci dróton rángatható fiacskája

- hűséges jellem

2022. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!