Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prostitúcióból van visszaút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostitúcióból van visszaút a munka világába, hétköznapi életbe, párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Két hete ismerkedem egy lánnyal, aki tegnap közölte velem, hogy fizetős lányként dolgozik. Mit mondjak, meglepett, bár fura volt a korábbi terelés, titkolózás. Azt mondta, hogy be szeretné fejezni, de fogalma sincs, hogyan indulhatna el. 28 éves nő én pedig 33 éves férfi vagyok. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Hogy sikerült ezt áthidalni? Ha egyáltalán sikerült?

2022. okt. 19. 16:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem tud annyi pénzt keresni semmivel. Színvonal visszalépést kevés ember tudja elfogadni , hamar vissza térne a szakmájába.
2022. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Én fiatalabb koromban elég nyitott ember voltam, nem volt pl. az sem kizáró ok, ha a hölgy hivatásos. Barátkozásnál meg főleg nem. Nos, a helyzet az, hogy egyről sem tudok, aki tényleg dolgozni szeretne ahelyett, hogy a testét árulja. Eleve olyan ember, akinek erkölcsösebb az értékrendje, az nem fog belevágni a prostitúcióba. Ehhez kell egy bizonyos jellem. Az a jellem pedig nem olyan, aki napi 8 órát képes lenne robotolni azért, hogy ötödannyit keressen. A prostik elsöprő többségének pedig nincs olyan végzettsége, amivel jobban fizető munkát kaphatna.

Egyszer megkérdeztem egy ilyen hölgyet, hogy milyen körülmények között hagyná abba a "munkáját", és állapodna meg egy pasi mellett? A válasz az volt: "majd ha minden hónapban adsz annyit, amennyit kerestem volna". Azt hiszem, ez sokat elmond.

Nem mondom, hogy mindegyikük ilyen, de ne reménykedj, hogy te pont kifogtad azt az ezerből egyet, aki tényleg dolgozni akarna.

2022. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem fogja, meg akkor se ha eltartod. Meg kb 4-5 eve van a munkaban es raer utana is eltartot keresni meg elmenni dolgozni. En hivatalba dolgozom, van par ugyfel aki prosti is, ket nap alatt megkeresik amit en egy honapba es igen sok munkaval ( gyakorlatilag mar csak aludni jarok haza olyan faradt vagyok)
2022. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten en nokent addig folytzatnam amig nem vegzek el ehy olyan tanfolyamot, amivel utana normalisan el tudok helyezkedni.
2022. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Itt a pénzt látják sokan problémának, pedig lesznek itt nagyobb problémák is. Valószínűleg lelkileg teljesen meg van törve, most ezt nem látod, de egy elég problémás dolgot vennél a nyakadba. Már eleve nem normális ebbe belevágni, de évekig csinálni, hát kinyírja az egyént.
2022. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12. Igy van ez jellem kérdése. Nem fogja a streszt elviselni es a faradtsagot. Nincs hozza eleg ereje.
2022. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#15: Félre ne érts, nem CSAK a pénzt látjuk problémának. De ameddig a feltétele az, hogy utána a pasi kvázi eltartsa, "mert ő nem fog turis ruhában mászkálni, meg TESCO-s májkrémet enni" (konkrétan idéztem egy ilyen hölgytől), és napi 8 órát sem fog dolgozni 120 ezerért, addig felesleges más problémákról beszélni, mert eleve össze sem jön vele enélkül a hölgy.

De ha mégis, akkor igen, további komoly problémák várhatóak. Eleve aki ilyen munkára adja a fejét, annál már alapból komoly lelki sérülések vannak. És egy eléggé torz értékrend.

2022. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta csinálja. Akit már bedarált ez az életforma, az valószínűleg nehezen jön ki belőle, legfeljebb ha kiöregszik. Egy fiatal lányról hallottam, akit kivásároltak a kitartottjától, de ez már több mint 20 éve történt. Ő akkor rendes munkát talált.
2022. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve szerelmes lett belém egy prostituált kislány. Párszor voltam vele s a megdöbbentő mindkettőnk számára az volt, hogy soha szex még nem volt olyan jó egyikünknek se. Elsőre! Mondtam neki viccesen, hogy feleségül venném s elköltöznénk a világ végére, ha nem volnék már elég rendesen foglalt. A lány már nem is kért tőlem pénzt, csak azt, hogy menjek hozzá! Mi tagadás, nagyon imponált ez nekem húsz év korkülönbséggel. Két éve dolgozott akkor már a szakmában, de gyakorta füvezett. A stricije valahol a közelben lehetett, ezt éreztem a lány viselkedésén. Egy alkalommal megszöktettem. Pápán rendelt, én csak bementem érte a családi ház udvarára, kihívtam, elvittem egy bakonyi panzióba s fél napig dugtunk. Teljesen elengedte magát, fantasztikus, csodás volt! Semmi nem igaz abból, hogy prostituálttal nem jó, mert ő csak túl akar lenni rajta. Ő is szerette volna abbahagyni, mert nem volt elég pénze e tevékenységból! Pedig nagyon szép lány volt. Részletesen elmondta a saját történetét, hogy került bele, és néhány barátnőjéről is mesélt, akik szintén majdnem éjen haltak. Amikor bejött a covid, akkor ez az ipar teljesen bedöglött és azóta se tért magához. Most meg itt a gazdasági krízis a nyakunkon, az őrületes infláció és nincs elég vendég! A lányok egymásnak esnek, még a korábbi barátnők is. Nézzétek csak meg a rosszlányok.hu oldalt, milyen rengeteg lány van csak Győrben! Egy ilyen nő akkor keres jól, ha minimum napi négy-öt vendége van. A győri csajok számát szorozzátok fel ezzel a számmal s mindjárt kijön, hogy annyi vendég nincs, nem is lehet naponta és rendszeresen! Azok a lányok, akik azzal jönnek, hogy mással nem tudna ennyit keresni, hazudnak. És ez a legnagyobb ezekkel a nőkkel: a hazugság! Erre gondolj! Az egy dolog, mennyit dugott idáig életében, de soha nem lesz őszinte ember, hisz ennek a munkának a lényege a színlelés, a hazudozás.

Befejezve a történetet, munkát ajánlottam a pápai lánynak a cégemben. Betanítással, tanfolyammal, képzettség megszerzésével és jó pozícióval. Eltünt a lány, Pápáról is, soha többé nem láttam. Egy év múlva felhívott, szűkszavúan csak annyit mondott, hogy bocsánatot kér, de ő már hozzászokott a szabadsághoz. Ha egy férfit nem akar fogadni, akkor nem fogadja, tehát ő dönti el, mikor és mit dolgozik. És nem tud azzal mit kezdeni, hogy ezt vagy azt kell dolgoznia. Ezek a lányok olyanok, mint a madarak, szabadon szárnyalnak, nincs igazi otthonuk, hol találnak eleséget, hol koplalnak, aztán vagy a téli fagytól hullanak le az ágról, vagy lelövi őket a vadász, vagy elkapja a macska.

2022. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
19-es! Kihasználtad azt a kislányt! Talán nem a gyáradban kellett volna munkát ajánlani neki. Ingyen dugtad. Valószínű a feleségedhez nem így álltál... Volt egy barátnőm, aki prostituált volt, szerette is a munkáját, jó is volt benne, s szerették az ügyfelei. Egy időben próbálta abbahagyni, komolyan, de csak megalázó munkákat kapott, ahol borzalmasan bántak vele, és az a férfi, akivel akkor párkapcsolat indult vele, is borzalmasan bánt vele. kb 1,5 év után visszament prostinak, s amikor újra láttam, nagyon jól nézett ki, ragyogott a szeme, elmondta jól él, tisztelik, szeretik a kuncsaftok, akik között sok a képzett, intelligens ember. Ilyen is van... Ő csak prostiként tudja megkapni a szeretetet és tiszteletet a férfiaktól...
2023. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!