Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez egy jó randira hívó szöveg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó randira hívó szöveg, működhet..."Szia meghívhatlak egy italra vagy inkább a pénz kellene"?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 07:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! A helyedben feltétlen kipróbálnám, csak aztán gyere vissza és meséld el, hogy csak simán faképnél hagytak, vagy volt, aki esetleg egy pofont is megeresztett.
2022. okt. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tarhálj cigit is úgy teljes a történet.
2022. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hellmano ***** válasza:
94%
Egész éjjel nem tudtál aludni, hogy reggel 7:24-kor feltedd ezt az általad "frappánsnak" ítélt kérdést? ...
2022. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik (1-3) válasszal egyetértek, különösen az elsővel. Nekem is az volt az első gondolatom, hogy majd mesélje el utána, hogy mekkora pofont kapott a megszólított nőtől. :-)))
2022. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Attól hogy az igazságot elmondom miért kapnék pofont?
2022. okt. 21. 07:57
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Akkor kapod a legnagyobbat, ha az igazsággal szembesítesz valakit.

Te óvodás vagy, hogy még ennyit sem tudsz?

2022. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Én megértem a kérdezőt. Hajtja a vére és mindannyian tudjuk, hogy ilyenkor nem számít mit mondunk vagy teszünk csak haladnia kell a történetnek.
2022. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5, ez legfeljebb a te fejedben az igazság. A valóságban sok opció van. Nagyon sokan eleve a saját fogyasztásukat fizetik mindig épp az ilyen tulkok miatt, akik szerint egy kávé, vagy limonádé árával kibérelték a nőt maguknak. Mások eleve az első randit sétálós programnak tervezik, 0 költéssel.

Az, hogy meghívsz egy nőt, nem egyenlő azzal, hogy pénzt adsz neki. Nem megveszed, hanem egy gesztust teszel. Vagy soha egy csokit, virágot, de még egy szülinapi kártyát se veszel senkinek, mert azzal te fizetsz neki?

A pofon azért jár, mert ezzel a mondattal burkoltan lekrvázod és/vagy pénzéhes ringyónak állítod be a nőt, akiről konkrétan pont semmit nem tudsz. Viszont ennyiből ő már tudni fogja, hogy egy paraszt vagy, akinek elég beteges a képe a nőkről, a világról és a kapcsolatokról. A beszólásért jár a pofon, ha olyan a nő vérmérséklete, a többért az instant faképnélhagyás.

2022. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ne ajánlj pénzt egy random nőnek ismerkedésnél. Ezzel konkrétan lek*rvázod, azoknak szoktak fizetni némi együtt töltött időért (legyen akár csak egy randi, nem feltétlen szex)
2022. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán a szemedbe nevetnék, és szó nélkül ott hagynálak.
2022. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!