Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy Budapesten könnyebb csajozni mint vidéken?

Figyelt kérdés

2 évet rohadtam Budapesten, már elköltöztem külföldre, mert én is "köcsög nyugati" gazdag pasi akarok lenni.

De mégis Mo.-n még mindig azt hiszi mindenki, hogy Budapesten könnyű csajozni, holott a szórakozóhelyeken 80% férfi van, és ott se jut nő csak a külföldi gazdag jóképű pasiknak, a többieknek nem jut semmi, legalábbis az éjszakai életben tuti nem. Ezt ezerszer tapasztaltam nem csak magamon, másokon is. Persze hazudozni azt lehet, csak legyen aki elhiszi.

A társkeresőkön is 10-szer annyi a férfi, oda is beregisztrálnak ugyanúgy a nyugati pasik is, és azok sokkal kelendőbbek mint egy magyar.

Egyszerűen nem találtam meg sehol azt a helyet vagy platformot Budapesten ahol lehet ismerkedni, és ahol ne lenne elképesztő kantöbblet. Mindenhol több a férfi ott is.

Miért lenne ott könnyebb ismerkedni?



2022. okt. 27. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye.
2022. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Senkinek nem “jut” no, nem kbaszott tárgyak vagyunk, hanem van jogunk beleszólni abba, hogy kivel vagyunk együtt.
2022. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj már rám! A "pesti" fiatalok 65-70%-a vidéki. A másik baj, hogy szinte minden pasi, belevaló, szexcentrikus, vékony, csinos és vagány nőt akar. A rossz hírem az, hogy ezek a nők mindig is a prémium kategóriába tartoztak. Lenne itt nő sok pasinak, csak azokat észre sem veszik. Oké, a nők sem a pasikat. Mindenki klasszisokkal jobbat akar mint önmaga, ennek oka a rendkívül túltolt önértékelés, vagy rosszabb esetben hogy alulértékelik magukat. Persze higgyjél magadban, de a piac fog beárazni, még ha ez kellemetlen is. Régen én is jártam úgy, hogy azt hittem jó pasi vagyok, amíg el nem mentem egy bp-i menő helyre. Kb. kullogtam a sor végén, még a pincér srácok is jobbak voltak nálam. Már akkor is 3X annyi volt a férfi az ilyen helyeken mint a nő. Szóval az esélyeim igencsak a nullához közelítettek. Ettől függetlenül simán tudtam ismerkedni, nagyjából bárhol. A megjelenésedből, a hangodból, a kommunikációdból, a metakommunikációdból, a fellépésedből sugárzik hogy egy bunkó tahó vagy, esetleg egy gátlásos kisgyerek, vagy egy önmagával elégedett kiegyensúlyozott személy. Azt meg tudatosítsd hogy nem fog mindenkinek kelleni!
2022. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Budapest undorítóan koszos, rendkívül büdös hely, amelynek elrendezése ráadásul olyan, mintha egy drogos rajzolta volna az arculatát, amikor nagyon félresikerül a varázsgombás trip. '70-es évekből ittmaradt (persze nem működő) neonreklám, mellette bérház 1890-ből, mellette rögtön 10 emeletes üveg-irodaház, aztán klasszikusan gusztustalan "ötvenhatos" köz (pincedohszag /és időnként húgy/ kötelező!), majd mellette pláza, aztán villamos, utána 15 éve állandóan felújítás alatt álló feljáró, és persze mindenhol 1-2 ujjnyi igazi MOCSOK.
2022. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Edri! Nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy a falusi lányka feljön pestre, majd itt aztán felszedi álmai lovagját. A pasiknak meg az, hogy a sok vidékről feljött lánykák közül a lehető legtöbbet megdugja. Erről szólt mindig is a pesti élet. Közben albérlet, pizza futárkodás, hostess munkák, fősuli, buli, pia, drog. Senkit nem érdekelnek a házak meg az aluljárók. A házak is csak annyira, hogy van-e benne egy szoba, ahol rommá kefélheti magát az ember amíg fiatal. Romkocsma, a csaj beivott, gyere fel hozzám, dugunk, helló majd hívlak. Vagy egy fesztivál, egy rendezvény, margit sziget, tök mindegy. Gyere, dugunk, helló majd hívlak. Ez a pesti élet fiatalon.
2022. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

5


Igen, ha adonisz alfa vagy akkor ez. Ha meg nem, akkor a 4 fal között vegetálsz és tengeted a mindennapjaidat valahogy

2022. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6. Ilyen a kapitalizmus, ezt akartátok, sőt akarjátok a mai napig! Ez van tesó!
2022. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ráadásul mindezt rendkívül visszataszító városkép díszítésével. Legalább valami egységesség lenne benne. De nem. Sokszor 1-1 helyet nem tudnak normálisan felújítani.


Ha pedig végre lebontanak egy ronda, semmire sem jó régi épületet, akkor visít az index, hogy hogy merik. A képek rovatban bemutatva a lerombolandó "remek épület", lehetőleg 5 centis koszréteggel ellátva, láthatóan elhagyatva, és érezhetően energetikailag vállalhatatlan és felújíthatatlan állapotban. Sokszor semmi különleges nincs benne, csak egy sima kocka alakú garázsra hasonlító valami. pl: [link] - most komolyan, ebben az első képen látható épületben mi a szép vagy a megmentendő érték?

2022. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!