Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elhívtam találkozni, de nem válaszol 1 napja. Meddig várjak a válaszára, miért nem ír vissza? Vagy mit tudnék megpróbálni, hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés

Előtte megkérdeztem, hogy szeretne-e majd találkozni és azt írta persze.

Viszonylag sokat irogattunk egymásnak és társkeresőn ismertem meg.



2022. okt. 30. 12:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszonylag sokat dumaltok és azt írta hogy persze a randira akkor nem aggódnek.

Egy nap még kevés hogy kovetkezteteseket vonjak le, elvégre akármi történhetett, lehet beteg, fáradt, magánügyi probléma stb.

Ha nem ír 5 nap múlva akkor pedig azt gondolnám hogy nem érdeklem és tovább lepnek.

2022. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Noren1989 ***** válasza:
79%

Ameddig a találka nem válik esedékessé.


Addig lazíts kösd le magad, ne kattogj.

2022. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha három nap elteltével se fog reagálni, akkor már gyanús lehet, hogy a csaj próbál magáról lesöpörni.

Van konkrét időpontja is a randinak?

2022. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

Semeddig. Ha valóban jobban érdekelnéd, akkor szólna, hogy miért nem lesz elérhető vagy dolga van. Ha 1 napja nem válaszol, de megkapta az üzenetet, akkor meg nem érdekled igazán.

Lapozz. Legyen tartásod. Úgy még talán akar is valamit.

2022. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem irtad le, hogy mivel foglalatoskodik a csaj.

Mi van ha tannul es most a hosszú hétvégén tud menni diákmunkazni?

Mi van ha csak családi vagy baráti összejövetelen van?

Lehet, hogy csak siman beteg lett és a fejéből is alig lát most ki.

Szerintem felesleges aggodni!

Jól írta a 2es. A talalka elötti 1-2 napig felesleges aggódni.

2022. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
Már ki offolt. Többet nem fog írni.
2022. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Szerintem éld nyugodtan az életed a válaszig, ne változtass semmin csak azért, mert ő még nem válaszolt. Ha ír, majd akkor megbeszélitek, hová menjetek, hogy legyen a találkozó.

Ha később is tovább húzza a válaszadást vagy nem ad egyértelmű választ, én nem foglalkoznék vele.

2022. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%
2022-ben 5 másodperc választ adni. A többi bullshit. Ilyenkor szokott jönni valami kamu, hogy miért nem tudott válaszolni.
2022. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

#8

2022-ben továbbra sem tartozik egy felnőtt ember - akivel még csak túl intim kapcsolatban sem vagyunk - azonnali reakcióval vagy azzal, hogy dobjon el mindent hogy 5 percen belül válaszoljon valakinek, akit kb. alig ismer, csak azért, mert az illető azt szeretné.

2022. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi főleg bíztató szavaitokat.

Egyébként nem határoztam meg konkrét időpontot a randinak, csak megkérdeztem állatkertbe szeretne-e jönni valamelyik nap vagy egyeztessünk le egy hétvégét.

2022. okt. 30. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!