Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Minek ír rám ha utána nem...

Minek ír rám ha utána nem válaszol?

Figyelt kérdés
Ez a csaj már többször eljátszotta velem hogy rámírt, de legtöbbször nem jutunk tovább pár mondatnál, mert nem válaszol és meg se nézi amit írok, de kb havonta egyszer ezt megcsinálja. Volt olyan hogy egész hosszan el tudtam vele beszélgetni de aztán eltünt. Van barátja úgyhogy gyanítom hogy akkor keres amikor összevesznek vagy unatkozik, de tudja hogy oda vagyok érte. Nem szoktam túl gyakran keresni, van hogy hetekig nem írok neki de aztán rám ír. Mit akarhat? Szerintetek elmondjam neki hogy ez zavar engem és hogy csak akkor keressen ha akar is valamit tőlem?

2021. ápr. 9. 16:08
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Hagyd a fenébe. Legközelebb Te se reagálj, ha keres. Semmit.
2021. ápr. 9. 16:09
 2/29 A kérdező kommentje:
Legutóbb már nem is reagáltam. Csak rá egy nappal írtam neki egy mondatot, de azóta is semmi...és az a legszarabb hogy ezen őrlődök mert nagyon érdekel a csaj.
2021. ápr. 9. 16:12
 3/29 A kérdező kommentje:
Van értelme annak hogy rákérdezek hogy miért csinálja ezt vagy nem fogja meghatni és ugyanúgy nem válaszol?
2021. ápr. 9. 16:15
 4/29 anonim válasza:

Felejtsd el. Van barátja. Elhiszem, hogy tetszik. De gondolod, hogy melletted nem írkálna másoknak?! Inkább figyelj azokra, akik off-line is nyitottak feléd.

1-es voltam

2021. ápr. 9. 16:16
 5/29 anonim válasza:

Ez a tipikus hitegetés azaz pasi vakítás, hogy eljátsza, hogy érdekled őt, aztán meg mégsem. Ilyet ki se néztem volna még a nőkből.


22/F

2021. ápr. 9. 16:17
 6/29 A kérdező kommentje:
De akkor minek ír? Mi a célja ezzel?
2021. ápr. 9. 16:21
 7/29 anonim válasza:

Lehet valahol szimpatikus vagy neki és mégse bírja ki, hogy ne írjon rád.


5-ös voltam.

2021. ápr. 9. 16:25
 8/29 A kérdező kommentje:
Lehet, de annyira meg már nem vagyok szimpatikus hogy utána elolvassa egyáltalán amit írok neki? Ez hogy lehet? Nem tudom megérteni a gondolkodását. Nekem az a tippem hogy egónövelés a célja, vagy szándékosan kínoz mert ezt élvezi. Nem tudom.
2021. ápr. 9. 16:26
 9/29 anonim válasza:

Figyelj, azt kell csinálnod, ha ír neked te se írj vissza neki, sőt még csak ne is nyisd meg az írását, ahogy ő se teszi a tiedével. Próbáld meg legyőzni a saját fegyverével.


És majd leesik neki, hogy hiába próbál rajtad gyakorlatozni, nem tud, mert még csak meg se nyitod az írását.

2021. ápr. 9. 16:31
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam legutóbb, de aztán másnap csak írtam neki. Legközelebb egyáltalán nem nyitom meg. Csak már nagyon idegesít, mert leírnám neki hogy ez engem nagyon zavar hogy szórakozik, de mégis kéne...
2021. ápr. 9. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!