Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiként, elfogadjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként, elfogadjam, hogy jobb ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Igazából már régebben elment a kedvem a társkereséstől, mert mindig lepattintottak a nők egy-egy találkozást követően. Mikor megérdeklődtem a miértjét ilyen válaszokat kaptam: nem vagy jó pasi, túl félénk vagy, nem tudsz feloldódni. Szóval, mindig volt valami, ami miatt megszületett a nem. Aztán leálltam a társkereséssel. Bezárkóztam, és görcsösen próbáltam elfogadni a tényt. Néha viszont fellobban a parázs, és ráeszmélek, hogy mégsem jó így. Azán eszembe jutnak ezek a dolgok, amik történtek, és akkor nem tudom, mitévő legyek. Azóta kinézetileg tök sokat változtam, de én úgy látom, még borzalmasabb lett sajnos. Másik része a dolognak, hogy 42 éves vagyok, öreg. És hiába annyira nem látszik rajtam, de mégis öreg. Nem is tudom, talán gyerek koromban voltam utoljára boldog, azóta csak örlődöm. Úgy döntöttem, hogy elszenvedek még pár évet, és aztán befejezem ezt a pocsék életet, de végleg, mert így bezárva kegyetlen élni.

2022. nov. 1. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Legyél te is alkoholista, mint én. Én is iszok, mert nem kellek a punciknak.
2022. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Miért kell mindig mindent elfogadni? Ne fogadd el, csak éld az életed.


Értem én hogy van ez a "fogadd el magad" dolog, igyekszem, de vannak dolgok amiket sosem fogok elfogadni önmagammal kapcsolatban, külső és belső jegyek is. De ennyi, szerintem ezzel nincs probléma.


A probléma azzal van, amit te is írtál, hogy görcsösen próbálsz elfogadni olyat, amit úgysem fogsz.


Na és akkor mi van ha egyedül maradsz? Az élet nem csak a nőkről meg férfiakról szól. Ezer más dolog van, amiben az ember örömet találhat. A görcsös elfogadás helyett inkább ezekre helyezd a fókuszt.


Ismerek egy nőt (nagyon tip-top), húszas éveiben megházasodott, 40 évesen elvált úgy hogy van 3 gyereke (apuka cserélte egy fiatalabbra), és már 4 éve nincs senkije, mert a kutyának se kell 3 kölökkel, mindenki csak megdugná 1-2x, aztán pápá. Azt most ez szerinted olyan jó? Pedig ő nem ronda...

2022. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát Kérdező, a két általad idézett visszajelzés egyike sem az, amit a kérdésben fogalmaztál meg.

"félénk vagy", "nem vag yjó pasi" - mondták neked, te pedig úgy interpretáltad, hogy "ronda vagyok"? Valami nagyon félrecsúszott..

2022. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Tök igazságos az élet, nemde? :(
2022. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
hiába sajnáltatod magad az embereket nem érdekli. Azért mert ki írod ide , gondolod hogy jobb lessz?
2022. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kicsit jobb lett kiírni magamból, mivel nincs senki, akivel megbeszéhetném.
2022. nov. 1. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
A lesz egy sz!
2022. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

#8


Köszönjük, Emese!

2022. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki 0-ra pontozva? Teljesen egyetértek a #3-assal. Adtak neked esélyt, találkoztak veled. Ebből nekem nem az jön le hogy ronda lennél, ahogy a lányok sem a külsődet kifogásolták hanem a viselkedésedet.
2022. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jól értelmezem, hogy a 42 év alatt egy kapcsolat sem jött össze sose? Mert ha ez a helyzet, akkor ott komoly változtatás kell, ami segítség nélkül nem fog menni. Ez érintheti a külsőt (ruhák, edzés, fogak stb.), egzisztenciát (munka, ház, kocsi) és belsőt (kommunikáció, önbizalom, hibás minták stb.). A pszichológus mindenképp javasolt, mert a depresszió már önmagában is hatalmas p.naromboló.


De konkrét tanácsot lehetetlen adni, mivel a kérdésből semmi konkrétum nem derül ki. Szélsőséges esetben pl. egy 42 éves, kopaszodó, nagypapa ruhás, anyjával élő, fogatlan alkesznek, akinek csak a 22 éves instacicák jönnek be, teljesen más tanácsot kell adni, mint egy sportos, jól szituált, jól menő vállalkozónak, akinek a külsőn kívül más elvárásai is vannak.


Más: nem vagy bezárva, hiába érzed úgy. Ha úgy vagy vele, hogy pár év múlva úgyis kinyírod magad, akkor fogd fel úgy, hogy szinte bármit megtehetsz következmények nélkül. Nem törvénytelenségekre gondolok, hanem arra, hogy pl. elmehetsz másik városba vagy akár országba is. Pl. mi tart vissza attól, hogy vegyél pár divatos ruhát, aztán egy hétvégére belevesd magad a pesti éjszakába?

2022. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!