Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nehéz ismerkedni kövér nővel?

Figyelt kérdés

Legalább 4-5 olyan hozzászólást olvastam az utóbbi időben,amit én is tapasztalok:nagyon nehéz találni kifejezetten kövér nőt kapcsolatra.

Mindegyik férfi ugyanezt írta.Szinte nem is válaszol senki.Pedig a közhiedelem szerint kövér nőt a legkönnyebb találni.Nem úgy néz ki....

Vajon miért?



2022. nov. 4. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne csodálkozz, fatfan, már 4 éve is megválaszolták neked, csak más szavakkal voltak feltéve a kérdéseid.
2022. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy egyáltalán nem vagyok csúnya,normál a testalkatom./183 cm,88 kg/"


Ha valóban ilyen paraméterekkel rendelkezel, szerintem a duci nők azt hiszik, hogy csak hülyíteni akarod őket. Mert valljuk be őszintén, hogy egy hozzád hasonló kinézetű pasi nem igazán keresgél a leírásodhoz hasonló nőket. A sportos férfiakat általában a sportos nők vonzzák.

Ezért szerintem a duci csajok nem akarják kitenni magukat annak, hogy csak szórakozik velük valaki, vagy fogadásból érdeklődnek irántuk, mert vannak ilyen eszement emberek is sajnos.

Nagyon ritka az olyan férfi mint te (ilyen érdeklődéssel). És akkor még ha össze is jönne veled egy ilyen csaj, akkor is ki lenne téve a társadalmi előítéleteknek ha megjelennétek együtt valahol. A duci nők vagy hasonlóan nagydarab pasival vannak együtt, vagy egyedül maradnak inkább, minthogy szórakozzanak az érzéseikkel.

Egy idő után kialakul az emberben egy olyan érzés, hogy OK, összejöttél vele, de biztos egyszer csak elhagyod majd a súlya miatt. Ha valaki már kimozdulni sem tud otthonról, nem nagyon lehet vele programokat csinálni, akkor azt ő is beismeri magának, hogy nehéz lenne így egy párkapcsolatot fenntartani....

2022. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok igazságot írtál.Valóban vannak,akik csak szórakoznak a kövér nőkkel.Nekem volt kapcsolatom 192 kg-os nővel,s nem érdekelt ki mit szól hozzá.Sokan megfordultak utánunk az utcán,néha be is szóltak.Azt is tudom,hogy nem jellemző az ilyen kapcsolat,de én valóban imádom a nagyon nagy nőket.
2022. nov. 4. 11:02
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Keress egy alig szaz kilost es etesd duplaadag gyorskajaval
2022. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz, mert igazán kövér nőkből kevesebb van, kizárod a potenciális nők 99%-át. Kevesbol választani pedig nehezebb!
2022. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok penzbe kerul etetni oket.
2022. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!