Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés (netes vagy élő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés (netes vagy élő) során melyik számotokra a legfrusztrálóbb típus, akit kerültök?

Figyelt kérdés

Pár példa (netes társkeresés, nők):


- a Titokzatos. Na persze nem valami Marlene Dietrich-féle femme fatale titokzatosságára gondoljunk, hanem a közönséges fantáziátlanságból fakadó infóhiányra. A Titokzatos általában a keresztnevét sem írja ki, csak a kezdőbetűjét ("I. 32"), az egyetlen fotóját a minőségből kiindulva kaputelefonnal készíthette még 2006-ban, és azon is kitakarja a fél arcát a nagylencsés napszemüveg (leánykori nevén bogármaszk). A "magamról" rovatot üresen hagyja, vagy annyit ír, hogy "ismerj meg". Megsértődik és unmatchel, ha nem valami nagyon személyes, csakis rá szabott szöveggel kezdesz nála.


- a Bizonytalan. De tényleg az. Vagy mégsem? Matcheltek, ráírsz, takitkából három napig nem válaszol, nehogy nyomulósnak vagy k.rvásnak nézzed. Majd fél óra beszélgetés után küld egy bugyivillantós képet. Ha személyesen találkoztok, képes felajánlani, hogy menjetek fel hozzád, és elhancúrozik veled, majd másnap bannol, mert kihasználtad őt. Még aznap este feloldja a tiltást, közli, hogy csodás este volt, csak megijedt, mert minden túl tökéletesen alakult. Két nap múlva összejön egy másik faszival.



2022. nov. 5. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mindenaron nyomulos

Aki, ha tobb appon is fent vagy, a biztonsag kedveert mindenhol probalkozik, ahol van ra opcio, match nelkul is irogat. Majd a teljes ignoralassal nem torodve meg kozossegi median is megkeres, es "kedveskedni" probal.


Az 5 perc utan szerelmes

Aki rovid ismeretseg utan maris tudja, hogy en leszek neki a nagy o, elete szerelme. Be akar mutatni a csaladjanak, es rovid idon belul elvinne hosszabb kozos utra, de minimum osszekoltozne.


A hisztis

Aki fel nap "elerhetetlenseg" utan kiveri a pataliat, hogy te megis mit csinalsz, miert szarod le, es egyebkent is hogy gondolod hogy egyaltalan van eleted rajta kivul is.


A megkeseredett

Akinek sut minden mondatabol, de a biztonsag kedveert gyakran hangoztatja is, hogy ot mar mennyien atvertek, mennyiszer csalodott. Persze nagyon komolyat szeretne, alig varja hogy megtalalja elete szerelmet es elhalmozhassa mindennel, csak aztan valahogy folyton a legrosszabbat nezi ki beloled, ok nelkul, mar a legelejen. Megbizni termeszetesen nem tud, nincs normalis onbizalma, az emiatt erzett frusztraciot pedig a masikra tolja


A "korrekt" megcsalos

Aki kapcsolatban el, es ugy probalja ledumalni rolad a bugyit. Persze ezt nagyon oszinten elmondja neked, eloadja a szegeny, szexmentes kapcsolatra karhoztatott ferfit, aki egyebkent minden teren imadja az asszonyt, csak hat az a franya szex. Sokszor meg azt is bekamuzza, hogy az asszony se banja a dolgot. Azt hiszi, ezzel az oszinteseggel o nagyon korrekt minden iranyba. De persze ha beszelni akarnal az asszonnyal is, akkor tilt.

2022. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam “társkeresőn…

Fel nap után lejöttem és beszélgetésig se jutottam, mert egy pasi sem jött be és soha nem jelöltem vissza

Ket típus volt: a) pózer magamutogató egy kaptafa kinézetű hímringyó, akik ráadásul még sokat is gondolnak magukról és azt hiszik, ők kellenek mindenkinek (a sok csitrinek, akik divat alapján választanak és csak a külsőt látják, tényleg csak ők kellenek) - Calvin Klein meg Hilfiger egyenpóló, b*zis nadrág, ne adj isten wannabe öltönyös kinézet 🥲


b) szimpla lúzerek

2022. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Az 5 perc utan szerelmes" fú, ez viszi nálam eddig a pálmát. A többi szimplán idegesítő, de ez a típus még vállalhatatlanul kínos is 😅
2022. nov. 5. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kamu bókolós (férfi)


Aki már rögtön azzal indít hogy biztis milyen kedves és jó szívű vagyok, mert olyannak tűnök a képeim alapján, meg hogy én más vagyok mint a többi lány. Mondezt úgy hogy kb 2 mondatot beszéltünk és egyértelmű hogy semmit nem tud rólam, csak nyalizik.

2022. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A kettes féle semmire nagyarcú, csak mert körbenőtte a p.nát.
2022. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!