Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vett egy drága autót, hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vett egy drága autót, hirtelen elkezdtek érdeklődni a nők és lett jó nője. Ennyi? Miért?

Figyelt kérdés

Egy 25 éves férfiismerősöm, akinek egyébként egyáltalán nincs jól kereső állása és eddig nem is volt annyira jó autója, némi gyűjtéssel és szerintem szülői támogatással vett egy elég drága, prémium autót - vagy esetleg hitelre.

Hirtelen nagyon menőnek érzi magát és nagyobb érdeklődést kap nőktől, sőt, lett egy igen jó barátnője. Azt szeretném kitalálni, hogy ennek mi az oka, hiszen ugyanaz az ember, aki pár hónappal a drága autó vásárlása előtt volt, és sokkal gazdagabb nem is lett azóta.


Látják, hogy drága autója van, és arra gondolnak, hogy akkor gazdagabb, és emiatt van jobb esélye? Vagy ő magabiztosabb a jó autója miatt, azt gondolja hogy ezzel ő most már többet ér, és a jobb önbizalom az, ami imponált a nőknek?


Csak hasonlításképpen, ugyanannál a cégnél dolgozunk, ő egy betanított munkás egy gyárban, én pedig ugyanott diplomás mérnökként az ő fizetésének a dupláját legalább megkeresem, de nem vettem ilyen drága autót, hogy azzal menőzzek, de nem is lett ilyen sikerem jó nőknél - az autója előtt neki sem volt igazán.


Mi az oka annak, hogy ez így történik?



2022. nov. 5. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Önbizalma lett a kocsitól.

Nők imádják az önbizalmat, kb ennyi

2022. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gazdagabb nem lett, de gazdagabbnak tűnik ezáltal - olyanok közé valónak, akik mondjuk valóban sikeresek az életben. Ez lehet az önbizalom forrása, amivel nőt fogott magának?


Ezt akárhogy nézem, szomorú.

2022. nov. 5. 12:32
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom. Egyik ismerősöm is azt hitte, hogy majd tapadnak rá a nők, ha új autója lesz. Autó meglett, aztán azóta sincs senkije. Bűnronda a szerencsétlen.
2022. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ő azt hitte hogy drága kocsi és sikeres lehet.

Meg lett a kocsi és mert próbálkozni önbizalommal teli, és sikeres lett ezért. Hitt magában.

2022. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak kíváncsiságból: egy 20 éves 316i-t kell elképzelni?
2022. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
A legfontosabb mindig a külső! Azonban a jó külső csak szükséges, nem elégséges feltétel a nőkhöz. A második legfontosabb nyilván a pénz. Ha látják, hogy nem vagy csóró, akkor már jó esélyekkel indulsz.
2022. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kocsin van a hangsúly, hanem az előttem szólókkal értek egyet, hogy az önbizalom avagy ha jobban tetszik az önértékelésen. Őt jelenleg átitatja az, hogy "képes volt megvenni". Jó, de milyen hitelt vet fel rá? Meddig fogja fizetni? Mutogatni bármit lehet, de háttérben mindig van valami sötét dolog.


Az autóval alapvetően nem mész semmire, ha szar a stílusod. Akkor a nők kifognak ábrándulni és ott is hagy, mert nem lesz jó kedve mellette. Ilyen mikor kiderül, hogy 20M-s autónak a törlesztőjét (mondok egy számot) 10 évig törleszted.


Másik kérdés, hogy az adott nő milyen státuszban van, mivel ő is ember álmokkal/vágyakkal, így lehet hogy előbb-utóbb elválnak az útjuk, de lehet, hogy család lesz a vége. Minden fokozatban más lesz a prioritás. Nyilván, az első lépcső fok, hogy beszélgessen vele valahogy, az meg a figyelemfelhívás segíti elő, amire egy autót venni szerintem túl nagy anyagi megterhelés. Utána mit kezdesz vele? Fenn kell tartani...


De fontos még megemlíteni, hogy nem minden nő ugyanolyan. Tehát ezzel a "tetsz gazdagság"-gal jellemzően az erre fogékony nőket tudja csak megcélozni. Aki erre kapó, akkor legyen jó neki. Én jellemzően az intelligensebbeket jobban szeretem, mint a külső mindenek felett, de a személyisége meg kő alatt.

2022. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném önbizalomnak, inkább csak az van, hogy temette már magát nőügyekben, most meg nem. Elég sokan vesztegelnek ebben a csapdában.
2022. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha te jól kereső mérnökként, felthetően átlagos kinézettel (nem ronda, nem kövér) nem tudsz barátnőt szerezni, akkor nem a világgal van a baj, hanem veled. Leginkább a belsőddel, gondolkodásoddal.
2022. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha van vagy 500 nettód, elmúltál már vagy 30 átlagos külsőd van, hidd el sok nőnek kelleni fogsz, ekkor már nyugodt jól kereső pasit akarnak. Eddigre már kitombolták magukat.
2022. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!