Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális társkereső létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális társkereső létezik?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly és nem szeretnék megjegyzéseket és privát üzeneteket sem vallatásról,


Szeretnék kapcsolatot, de szexuális igényem az nincs, így meg szinte esélytelen… valahol érthető.


Esetleg, ha lenne egy oldal, ahol szintén így keresnek párt, engem érdekelne, egy próbát megér.


Nő vagyok! 30 alatti.

Férfit keresek.


Komoly kapcsolatra van szükségem, szeretnék együtt élni valakivel, mint minden “normális” ember, csak a fenti dolog nélkül.


Szeretem a gyerekeket, elfogadom azt is, ha az illetőnek már van, de akár egészségügyi okok miatt nem szexel, vagy csak nincsenek már vágyai.


2022. nov. 6. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Facebook-on mintha már láttam volna ilyet. 🙄
2022. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatból mondom, hogy ha találsz is olyat aki az aszexualitáson kívül is megfelel mindenben(mert ugye egy kapcsolat nem csak a szexről szól, hanem nagyon sok mindenben kell passzolni), akkor is valószínűleg be kell vállalnod nagyobb távolságot, mert nem a közeledben lesz az illető.

Egyébként vagyunk egy páran olyanok akiket keresel.

2022. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Facebook-on? Ott sosem néztem.


Igen, sejtem, hogy lenne távolság, de ha meg sem próbálom?

2022. nov. 6. 11:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs, annyira kicsi piac.
2022. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok!


persze próbálkozni kell. Csak a tapasztalatomat írtam le. Most is beszélgetek egy lánnyal(bár lehet, hogy te vagy), és ő is az ország másik végén él hozzám képest.:(

Szóval nem egyszerű ez.

2022. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem én!:)
2022. nov. 6. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem. Csak abból gondoltam, hogy lehet te vagy, mert ő is 30 alatti, és tegnap tett fel ilyen témájú kérdést.:)
2022. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem írok privátot, mert azt kérted, de ha gondolod, te viszont rám írhatsz, hátha.


34/f

2022. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2022. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is majdnem privátot írtam, de jelezted, hogy nem kell.


25 vagyok, férfi.

Soha nem értettem mi lehet bennem félremenve, vagy nem tudom. De mikor emberek utánafordulnak egy lánynak meg ilyen elragadtatva mondogatják, hogy "Fhu te, micsoda s..gge van azt nézd. Oooh dejó mellei vannak!"


Ezt sose értettem mire jó.


Most múltam 25, és nem volt még nőm. Nem tudom, valami el van rontva bennem biztosan, de ettől függetlenül nem prior nálam a szex. Valahogy nem vonz, nem fontos. Sose volt az valahogy.

2022. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!