Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső oldal aszexuálisok részére?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van a válaszadók között aszexuális, 23-30 év körüli férfi, szívesen ismerkednék vele.

2019. okt. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van ilyen facebookos csoport
2019. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok aszexuális csak cölibátusra vagyok kényszerítve.
2019. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az incelek senkit nem érdekelnek, kérlek fordulj orvoshoz.

Az aszexualitás is betegség, de legalább nem árt vele senki a környezetének. Én is az vagyok, taszít a szex gondolata is és nem érzem egészségesnek. Csak sajnos nem férfi vagyok, pedig pont illene rám a leírás.

2019. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 100%-ig aszexuális, de elég nagy vonóval van bennem. F31
2019. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hello. Én egy 26 éves aszex férfi vagyok, szívesen ismerkedek.
2019. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

"taszít a szex gondolata is és nem érzem egészségesnek."


Ez valóban nem egészséges, csak épp ez nem aszexualitás, hanem szexundor. Az aszexualitás azt jelenti, hogy nem érzünk szexuális vonzalmat semmilyen nemű emberek iránt. Nem jár feltétlenül együtt szexundorral.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, több aszexuális társkereső is létezik, de mind nemzetközi és a legtöbb tag amerikai. Az Acebook a legnépszerűbb, ami kifejezetten aszexuálisoknak van, de megadható szexuális irányultságnak az aszexualitás pl. OkCupidon is. Illetve létezik egy Ace App nevű társkereső mobilalkalmazás is.

2019. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!