Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek mennyit keressen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mennyit keressen a kiválasztott férfi akivel komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Családalapítás Is játszik a kérdésben. És azt is írjatok le hogy szerintetek mennyi most az átlag nettó fizu a ferfiaknàl pl az ismerőseitek fizetéséből ítélve!
2022. nov. 18. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem ilyen elvárásokkal kellene foglalkozni. Manapság 3at jó meg keresni, de egyébként én nem ez alapján keresek pasit.

Ne legyen alkoholista, ne legyen ápolatlan, ne legyen buta. Legyen önálló (ne mamahoteles), képes megfőzni magának, ne legyen ráutalva másokra. Legyen autója (tragacs is lehet),ne háziasszonyt keressen, hanem társat. Én se olyat keresek akiről gondoskodni kell, de rólam sem kell gondoskodni.

2022. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Nettó 300 felett. Én is 370-500 között hozok haza, örülnék, ha ennyit ő is beletenne a közösbe.

Nem tudom én se, hogy az ismerősök mennyit keresnek, egyedül a szüleimet, ők sajnos ettől jóval kevesebbet.

2022. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Nettó 1m körül. Azért 30 pár évesen mondjuk mid/senior szoftverfejlesztőként ennyi simán benne van.
2022. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
400 nettó felett mindenképpen. Szóba se állnék olyannal aki pl.: 250 nettót keres.
2022. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

13

Párom pontosan az! Kb 900-1M körül keres, itt nem szakad meg, máshol lehetne többet, de akkor meg alig látnám, nekem többet ér a nyugalom, és hogy együtt lehetünk, de ha fele ennyit keresne, nem hiszem, hogy együtt lennénk, mert nagyon szerettem volna gyereket, normális nő meg nem szül a semmire

2022. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem ez alapján keresnék párt amennyiben neml ennék házas, de azt gondolom, azért igenis ez egy fontos tényező, plánr 30 felett, ahol már a családalapítás is képbe kerül. Amikor a férjemmel összejöttem 21 évesen, nem érdekelt a keresete, jó sokáig (és ezt értsd évekig) nem is tudtam mennyi a pontos fizetése, mert akkor én még nem voltam abban az életszakaszban, hogy ez érdekeljen. Most már ha egyedülálló lennék, annyit várnék el, amennyit én is bele tudnék tenni a kapcsolatba anyagi szinten. Keresetet tekintve ez most jelenleg 400-500 között van nettóban, amit én hazahozok. Ismerősi körömben a fizetések nagyon széles sávban mozognak, a nettó 200-tól a 2 millióig.
2022. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Számszerűsíteni nem tudom, mert sok mindenen múlik (még akkor is, ha megpróbálom a klasszik "családalapításba" beleélni magam, mert egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem akarok gyereket)... kérdés, hogy milyen egyéb rendszeres fizetnivalói vannak. Azért nem mindegy, hogy valakinek van-e hitele / törlesztője, kell-e fizetnie gyerektartást, van-e olyan egészségügyi gondja, ami miatt fizetnie kell bizonyos kezelésekért rendszeresen, van-e autója, amit fenn kell tartani...

Van, aki átlag feletti fizuból sem tud kijönni, ha "minden összejött".


De így látatlanban, ha belegondolnék abba, hogy lenne gyerek (1 mondjuk), azt mondanám, egy 270.000 Ft már az én 420.000-em mellé oké lenne, ha gyereket is szeretnénk (úgy, hogy nekem van saját lakás, nincs hitel) - abból ugyan nem luxus módon, de normálisan el lehet tartani egy gyereket, nyilván nem procc környékre gazdaggyerekképző suliba íratnám be, mert akkor a gyereknek folyamatosan kudarcélménye lenne, hogy neki miért nincs ilyen-olyan luxuscucca... de nem is száraz kenyéren-vízen, élményekben gazdagon, mindig igényes, alkalomhoz és időjáráshoz illő és nem ódivatú ruhákban, nem ő lesz az, aki az osztálykirándulásra nem tudja befizetni a pénzt... és hogy azért mellette azért mi is el tudjunk menni néha romantikázni (étterembe, színházba pl) és ha nem is minden évben, de teljen egy legalább 2-3 napos, normális nyaralásra, ha belföld is (ha korban hozzám illő az illető férfi, akivel összejövök, esélyes, hogy "elküldjünk nagyiékhoz vidékre, és letudjuk", nem működőképes, mert esélyes, hogy már nem élnek, vagy rossz egészségügyi állapotban vannak, és nem képesek ellátni egy gyereket, főleg amikor már olyan idős lesz, nekem pl. már egy nagyszülőm sem él).

2022. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!