Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek mennyit keressen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mennyit keressen a kiválasztott férfi akivel komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Családalapítás Is játszik a kérdésben. És azt is írjatok le hogy szerintetek mennyi most az átlag nettó fizu a ferfiaknàl pl az ismerőseitek fizetéséből ítélve!
2022. nov. 18. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
minimum nettó 1,2 millió
2022. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Az komoly. Politikusoknak, ügyvédeknek , orvosoknak , vállalkozóknak talán menne de hétköznapi melósoknak? 😮😐

2022. nov. 18. 09:45
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nt 300 fölött. (Én 400-at keresek)

Családalapítás nem játszik nekem.

Ha játszana, akkor inkább nt 500 környéke minimum.


Az ismerősi körömben 300-500 között mozog a jellemző havi bevétel.

2022. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy a férfi ismerőseim mennyit keresnek. Azt tudom, hogy a kiszemeltem 7 számjegyűt, a sógorom 400 ezret, szóval széles a skála.

De amit "elvárok", az az, hogy legalább annyit keressen, mint én (300 ezer).

2022. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Legalább nettó 400 ezret várok el, az alatt nem férfi a férfi.
2022. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ezt miért kérdezitek keg ennyiszer? 🤔

Ha elmész valakivel randizni ez első randin már szóba kerül?

Vagy ha van szimpátia, és többször is találkoztok majd megtudod csak 300ezret keres, akkor ejted rögtön hiába passzol amúgy minden?

Azt értem hogy na legyen munkája, ne az legyen más tartsa el.

De egyéb szemponból mit számit ez egy kezdetleges kapcsolatban?

2022. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

1

Nőket kérdeztek, ha nem zavar. :D


Én nettó 350 ezret viszek haza, nem bánnám, ha a párom minimum 300-at. Mondjuk ha olyan szakmája lenne, ahol ez eleve lehetetlen (pl tanár) vagy egyszerűen pályakezdőként senki sem keres többet azon a területen (pl orvos vagy jogász), akkor nyilván nem offolnám emiatt.

Slussz poén, hogy a barátom még egyetemista, így diákmunkával az említett összeg töredékét keresi meg...


Így mindent összevetve a konkrét pénzmennyiség helyett nekem inkább az számít, hogy korához és végzettségéhez képest hol tart, és milyen kilátásai vannak. Értitek... Nem utasítanék el egy csóri ügyvédbojtárt egy jobban kereső Aldi pénztárosért.

2022. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Netto 1.-1.2M körül!


#2

Ezert nem kezdek én sem "hétköznapi melóssal"

Egyébként, családalapitást kérdezted. Szerinted a te netto 400ra mit lehet tervezni?

2022. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a minimum a 250eft, családot nem szeretnék alapítani. Nekem fontosabb, hogy a párom jól érezze magát, ha nem is szereti a munkáját, legalább ne utáljon bejárni, legyen jó a közérzete. Olyannal nem tudnék mit kezdeni, aki megelégszik egy 175 ezres nettó fizuval, de nem igénylem, hogy halálra keresse magát.
2022. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

"Családalapítás Is játszik a kérdésben."


Én mondjuk nm szeretnék gyereket. Igaz, családnak tekintem azt is, ahol nincs gyerek.

Mindegy mennyit keres, csak legyen egy fix és értékes munkája. Értékes alatt azt értem, hogy amit tisztességesen végez, ne adj Isten hivatásból és ne mások megkárosítása legyen a munka célja.

Emellett még számos dolog szerepet játszik abban, hogy egy pár vagy akár egy egyedülálló milyen színvonalon él. Nem a fizetés az egyetlen. De azt hiszem, hogy felnőtt embereknél nem kéne magyarázgatni.

2022. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!