Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő válogat és nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő válogat és nehezen kapható minden rendben van vele, de ha egy férfi ilyen akkor ő defektes, lúzer, mert a nő választ? Ha a nő választ akkor egy férfi nem választhat?

Figyelt kérdés
Amikor azt mondják nekem, hogy mindig a nő választ, az az érzés fog el mintha nekünk kevesebb jogunk lenne választani, inkább érjük be azzal ami van. Viszont a nők azt mondják, hogy nem szeretik azt, ha csak azért van vele, mert nem volt jobb, viszont azt se szeretik, ha nem adja könnyen a derekát, mert így nem túl tapasztalt, férfias. Vagy én látom rosszul és nem erre értik azt, hogy mindig a nő választ, vagy ellentmondásokról beszélek? Úgy érzem, hogy a társadalom a lakat és a kulcs kapcsolatában fogja fel a társadalmi normát, "egy olyan lakat amit minden kulcs nyit az rossz lakat, de ha van egy kulcsod, ami minden lakatot nyit akkor az jó kulcs." Engem soha nem izgatott az, hogy sok nővel szexeljek, inkább egy valakivel élném le az életemet, több olyan randim volt ahol nem szerettem volna többet és szinte hallom a társadalmi megvetést, hogy nem vagyok férfias. De ott van az emancipáció is, ha komolyan gondoljuk az emancipációt akkor nincs helye a társadalomban lakat, kulcs hasonlathoz és nem mondják azt, hogy a nő választ, hanem az emberek választják meg a partnerüket. Nem olyan rég olvastam egy hírt, hogy San Franciscoban több 100 nem közül lehet választani, számomra ez egyelőre túlzás és lehet őrület, de ha már itt tart egy társadalom, hogy 100 nemről beszélnek akkor talán nincs értelme lúzerezni egy férfit aki az igazit keresi és nem megy bele csak azért kapcsolatba, mert jelenleg nincs számára jobb.
2022. nov. 21. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért ennyire nem fekete-fehér, mert a nők abból választhatnak általában, akik őket választják. Nyilván aki körül sokan tonganak, annak nagyobb a merítés, de cseszheti, ha pont az az egy nincs köztük, akire ő vetett szemet.
2022. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

"10-ből mondjuk 4 tetszik neki külsőre- a másik 7 leléphet."


Lehet, hogy ezzel most megoldódott a gyakorin sokat emlegetett férfi-többlet rejtélye? :-)

2022. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"10-ből mondjuk 4 tetszik neki külsőre - a másik 7 leléphet."


Kávéhoz már késő van, vendégem vagy egy alvásra! xD

2022. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez "a nő választhat" úgy hangzik, mintha csak miattam nem lennénk Chris Hemsworthel egy pár. Ha akarnám, jönne.
2022. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Egy nő is azok közül választhat, akivel kölcsönös a vonzalom és a szimpátia, és egy férfi is épp így.


Egy kapcsolat még mindig úgy jön létre, hogy két ember egymást választja.


Nem tudom, kitől hallottad, hogy gond van egy férfival, ha nem jön össze bárkivel, és választ, mert szerintem a többség fordítva tartja gáznak, ha valakinek már kb. minden mindegy, csak nő legyen.


Nem azzal mosod össze esetleg, amikor azt teszik szóvá, hogy azért nem jön össze egy férifinak egy kapcsolat hosszú ideig, mert olyan értelemben "válogat", hogy csak a saját megjelenésénél sokkal-sokkal vonzóbb nők után áhítozik, akiknek meg ő nem jön be?

2022. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

"Mindig a nő választ"


Baromság.

2022. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Miről beszélsz? Teljesen vonzó egy nőnek ha egy pasi válogat. Legalább érzi hogy nem repülsz rá minden puncira ami szembe jön, ami azért a vele való ismerkedést sokkal különlegesebbé teszi. Amúgy simán tartana távolságot, “ fogadjunk minden lánynak ezt mondod” alapon.
2022. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
Baj ha pasi létemre válogatok?
2022. nov. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!