Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő válogat és nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő válogat és nehezen kapható minden rendben van vele, de ha egy férfi ilyen akkor ő defektes, lúzer, mert a nő választ? Ha a nő választ akkor egy férfi nem választhat?

Figyelt kérdés
Amikor azt mondják nekem, hogy mindig a nő választ, az az érzés fog el mintha nekünk kevesebb jogunk lenne választani, inkább érjük be azzal ami van. Viszont a nők azt mondják, hogy nem szeretik azt, ha csak azért van vele, mert nem volt jobb, viszont azt se szeretik, ha nem adja könnyen a derekát, mert így nem túl tapasztalt, férfias. Vagy én látom rosszul és nem erre értik azt, hogy mindig a nő választ, vagy ellentmondásokról beszélek? Úgy érzem, hogy a társadalom a lakat és a kulcs kapcsolatában fogja fel a társadalmi normát, "egy olyan lakat amit minden kulcs nyit az rossz lakat, de ha van egy kulcsod, ami minden lakatot nyit akkor az jó kulcs." Engem soha nem izgatott az, hogy sok nővel szexeljek, inkább egy valakivel élném le az életemet, több olyan randim volt ahol nem szerettem volna többet és szinte hallom a társadalmi megvetést, hogy nem vagyok férfias. De ott van az emancipáció is, ha komolyan gondoljuk az emancipációt akkor nincs helye a társadalomban lakat, kulcs hasonlathoz és nem mondják azt, hogy a nő választ, hanem az emberek választják meg a partnerüket. Nem olyan rég olvastam egy hírt, hogy San Franciscoban több 100 nem közül lehet választani, számomra ez egyelőre túlzás és lehet őrület, de ha már itt tart egy társadalom, hogy 100 nemről beszélnek akkor talán nincs értelme lúzerezni egy férfit aki az igazit keresi és nem megy bele csak azért kapcsolatba, mert jelenleg nincs számára jobb.
2022. nov. 21. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Nők csak azért válogatnak mert próbálnak helyezkwdni,pénzes pasit fogni.
2022. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
A Nők válogatnak a szóba jövők közül. Azt választják aki a legtöbbet teszi be a kapcsolatba.
2022. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Azert valasztanak a nok,mert nektek kb mindegy kivel jottok ossze,legyen puncija,nezzen ki valahogy es kesz. Ha felall ra,mar jo is.
2022. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Nők javarészt be tudják lőni a saját magukat egy 10 es listán. De a férfiak pl pocakkal is azt hiszik “mi van akkor?” Jár nekik a olimpiára készülő nő.


Épp ezért választunk mi.

2022. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
De konkrétan ki mondta azt, hogy a férfiaknak nincs joguk válogatni, hanem kötelességük élni a legelső kínálkozó lehetőséggel? Nyilván nincs így, csak valahogy nem tudom beazonosítani, hogy kik képviselik ezt a véleményt.
2022. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem értelek kérdező! Neked talán kötelező bárkovel lenned? Szabadon válogathatsz! Szabadon fogadhatsz/utasithatsz el nőt.
2022. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
A férfiaknak csak EGY része válogathat, egy igen szűk réteg, de ezek annyit dughatnak amennyit a farkuk bír. Ettől a férfi típustól minnél távolabb állsz, annál jobban beszűkülnek a lehetőségek. Eljutva így lefelé, egészen az incel szintig, akiknek semmiféle nő nem jut már.
2022. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki válogat nő és férfi is.


Azt mondják sorakozó!!!


Kiállítanak 10 férfit és mondják a nőnek, hogy válasszon...

- 10-ből mondjuk 4 tetszik neki külsőre- a másik 7 leléphet.

- 4-ból 1-nek nem megfelelőek az anyagi körülményei

- 3-ból 1 nem akar se gyereket se házasságot, vagy költözni sem akar.

- 2-ből 1 nem elég intelligens , teljesen különbözőek természetre semmi nincs a szexen kívül ami miatt összejönne vele


Marad 1, aki megfelelően néz ki, akinek megfelelőek az anyagi körülményei, egyezik a jövőképük, és elég intelligens, és van közös érdeklődési pont.


Férfiaknál.....


azt mondják a nőknek sorakozó!


10-nőből 5 tetszik neki

4 nő még értelmes is dolgozik is nem várja el, hogy eltartsd

3 nővel megértik egymást jó buli, jól érzik magukat.


Az anyagiak feleannyira sem számítanak.

2022. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Meg azt is elküldik a nők, aki nem tud tízig számolni.

Ilyen ez.

2022. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Mindket nemnek megvannak a maga hátrányai.


Mi nők meg haboroghatnank azért hogy mi az hogy az a jó ha a nő nehezen kapható.

Miért ne szexelhetnenk mi is akármikor egy jót ha úgy akarjuk anélkül hogy mindenfelenek elhordananak minket?!

2022. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!