Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban tapasztalt nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban tapasztalt nőktől kérdezném: mennyi a tarifája egy „rosszfiúnak”?

Figyelt kérdés
Igazából nem szexre vágyakozom, hanem szimplán 1-2 óra ölelkezésre, és összebújásra vmi film mellett.

2022. nov. 25. 08:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
"tarifája"? 😂
2022. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
2022. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Ingyenes
2022. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ferfiprostit akar a kerdezo, akinek nem esett le.....



38F incel

2022. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nyuszibe hozol egy gyrost és addig kényeztetlek amíg csak szeretnéd bárhogyan. 😂😂
2022. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ingyen is találhatsz jó pasit erre. Csak nézz ki valahogy és legyén normális, intelligens.
2022. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Sokan rahuzzak a rossz fiut olya ferfiakra akiknek csak a kisugarzasa olyan.
2022. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Rossz fiu: bortontoltelek, diller, ejszakai bunyos, rossz nezesert lever egy allast . Ilyennel milyen filmet lehet nezni? Kickboxer?
2022. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4-es, köszönöm, végre valakinek leesett :D a rosszfiúnál meg nem a börtön tőltelékekre utaltam, hanem tudjátok, van az a prosti oldal „rosszlányok”, és onnan származik ez a kifejezés.


Normálisan nézek ki, nincs semmilyen abnormális defektem, az meg, hogy ki tart intelligensnek egy szubjektív élmény. Objektívan meg továbbra is csak egy szám- hiába magas v alacsony az érték, a környezeti faktorok igencsak befolyásolják annak potenciálját.

Érzelmi kapcsolatokba meg nem akarok belebonyolódni, kiégtem ezen a téren + senkit sem akarok kihasználni, h csak azért jöjjek össze vkivel, h a saját igényeimet kielégítsem. Ezt találtam korrektnek, csak még érdekelt volna pár tipp meg tapasztalat.

2022. nov. 25. 11:43
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
A két óra 50 ezer, ha jó a film akkor csak 40.
2022. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!