Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy döntöttem, hogy letöltöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem, hogy letöltöm a tindert. Átlagos kinézetű nő vagyok. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék.
2022. nov. 25. 13:56
1 2 3
 11/21 Noren1989 ***** válasza:
95%
#9, persze, férfi sem kell hozzá :DDD
2022. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

#8

Nem tudom milyen nagy defektre gondolsz. Ha esetleg a külsőmre gondoltál, teljesen átlagos. A stílusom sem volt bunkó, normális üzenetet írtam azoknak, akikkel kölcsönös volt az egyezés.

2022. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Van amikor mar olyan ketsegbeesett egy ferfi hogy mindenkit is megdugna, tinderen rengeteg ilyen van

Sajnos ilyen allatiasra sikerult a ferfi nem.

2022. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező🙂 szerencsére minden vagyok csak csúnya nem🙂

De komoly kapcsolatot sem a tinderen keresnek😂

2022. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
3%

9

Igen, kb 10 percen belül.

2022. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nem feltétlen a legnépszerűbb alkalmazás a legjobb, egyébként. Pontosan azért, amit a többiek írtak. Mindenki azt használja, így nagyobb eséllyel fogsz ki defekteset.

Én anno (bár eleve fiatal vagyok) Jaumo-n beszélgettem, ismerkedtem. Szar alak ott is volt, de meglepően sok értelmes ember írt rám. És egyébként én is teljesen átlagos külsejű vagyok/voltam. A páromat is megtaláltam (bár nem ez volt a szándék, csak úgy jött), úgyhogy utólag visszanézve nekem pozitív csalódás volt ez a társkeresősdi.

Persze nem tudom, biztos sokat változott ez is 3 év alatt. :)

2022. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
93%
Arra, hogy sok békát meg kell csókolni, mire találsz egy herceget.
2022. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Arra, hogy ne töltsd le. Remek jó zaklatókat lehet rajta összeszedni, nagyjából ennyi.
2022. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
8%
Semmire. Két hét múlva úgyis megy majd a panaszkodva dicsekvés, hogy "jaaaaj, sok cúnya pasi lájkolt, mit tegyek?!"
2022. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%
Csak dugni akaró pasikat fogsz találni tinderen. Én is az vagyok, azért használni m néha a tindert, de én ronda is vagyok ráadásul... 37F
2022. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!