Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezt csak barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt csak barátságból csinálja, vagy imponálni akar ezzel?

Figyelt kérdés

Mindig felajánlja magától, hogy segít nekem , bármiről legyen is szó, megold valamit/megszerel/megjavít, mármint, olyan dolgokra gondolok, amik nekem nem mennek; ha rossz kedvem van, próbál felvidítani, tök aranyosakat tud írni.

Egyébként is kedves velem, csak ez azért tűnt fel, mert volt már jó pár fiú haverom/barátom az elmúlt évek alatt, de egyikük sem csinálta ezt, maximum, ha én kértem meg rá.

Szex reményében biztosan nem, mert amúgy is le szoktunk feküdni, amikor találkozunk, szóval, enélkül is szexelnék vele.

3-4 hónapja ismerem, szóval nem régen tart ez a dolog. De nem szoktunk randizni vagy ilyesmi.


2022. nov. 29. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá?

Lehet ilyen típusú alak.

Mert mondjuk, ha nem mentek randizni, vagy nincsenek olyan megjegyzései, hogy tovább gondolná.

2022. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem használ ki, figyelmes, akkor csak normális. Neki többre lenne igénye valószínűleg, mint szex, de veled biztos nem fog randizni.
2022. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Hány éves vagy kérdező?
2022. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért társkeresési probléma? Ez csak szimpla dugás.
2022. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem merek semmire rákérdezni, mert nincs semmi megbeszélve. Annyit tudok, hogy az elején mondta, hogy nem akar most randizni senkivel.

De nem tudok semmit róla ilyen téren, egyszer sem beszélünk semmilyen kapcsolati dologról, bár nyilván, nem is lennék kíváncsi az exeire meg stb.

Amit viszont tudok, hogy alapból nem ez a rendes, kedves srác, hanem ilyen bunyós, meg beszól néha embereknek, ha felhúzzák.

2022. nov. 29. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező minek mentél bele ebbe az egészbe, ha még kérdezni sem mersz?

Bár tulajdonképpen fölösleges, mert elmondta, hogy csak szexre kellesz.

Különben nem értem mit eszel rajta ha egy bunkó.

Ne haragudj de nem sok eszed van, hagyod magad használni egy olyan pasival, aki egy igazi paraszt... 🤦‍♀️

2022. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Jezusom. Először azt hittem, csak egy normális kérdés lesz, de aztán…nem tudom, én nem szoktam lefeküdni a barátaimmal, elvégre pont azért barátok, mert a szexuális rész nem opció. Ti osszejartok, ebben semmi barátság nincs. Ne degradaljuk már a barátság jelentését arra, hogy alkalmilag osszejartok dugni. Amúgy mekkora barátság lehet, ahol egy egyszerű kérdést sem tudsz feltenni a másiknak. 🤦🏼
2022. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak nem akarom elrontani a dolgokat, mert ez így jó most nekem. Nem értem, miért gondolja mindenki egy ilyen helyzetről, hogy kihasználás. 🤷 Magas a libidóm, nem bírom ki hónapokig szex nélkül, és amúgy is nagyon magányos farkas vagyok, képtelen lennék egy normális, komoly kapcsolatban lenni. Szóval ne a nevemben beszéljetek.

Másrészt, nem is tudna lenni kihasználás lenni, ha csomót segít nekem, fizet nekem vacsit, stb.

2022. nov. 29. 13:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég!!!!!!!
2022. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen nok leteznek… a pasinak konnyu dolga van
2022. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!