Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez így tényleg nem fog imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így tényleg nem fog imponálni senkinek?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő. Sajnos nem annyira tudok eljárogatni sehová, esetleg csak nyáron, de akkor sem mindig, mert sokat vagyok úton meg egyetemre járok még, közben dolgozom is. Most is külföldről jöttem vissza, ráadásul nagyon messze voltam, de ezt a munkámat nem szeretném feladni, mert szeretem és egyetem elvégzése után még nyílnak is előttem a lehetőségek.

Általában abból áll egy napom, hogy nagyon korán kelek, ha kell szintén a munkám miatt, ezek után még egyetemre megyek, ami szintén sok időt és energiát felemészt, utána meg szinte rögtön dolgoznom kell, vagy esetleg azonnal indulnom x országba és nem is mindig tudok minden órámon ott lenni, de szerencsére ilyen kb csak 2x volt az elmúlt 1 évben, mert azért sikerült megbeszélnem, hogy az egyetemi óráim és a munkám lehetőleg ne essen egy időpontba, ha nem muszáj.

A legtöbbször nagyon fáradt vagyok és a barátaimra alig van időm, nemhogy még párkapcsolatra. Legutoljára amikor egy barátom meglátott, csak annyit tudott hirtelen nyilatkozni, hogy nagyon sápadt vagyok és túlhajtom magam.

Neten nem nagyon szeretnék keresni kapcsolatot, mivel eddig nem nagyon jött be, másrészt próbálok kicsit több szabadidőt varázsolni az életembe, szóval lesz lehetőségem arra, hogy találjak valakit, de nem biztos, hogy ez a valaki nagyra értékelné, hogy folyton ide-oda mászkálok és nem nagyon van időnk egymásra. A legutóbbi kapcsolatom is ezért ment tönkre.

Kezdeném ott, hogy mindig kedves vagyok másokkal és segítőkész is vagyok mindenben. Volt barátnőm szerint túl romantikus vagyok és kicsit nyálas (ezt egyébként arra mondta, hogy szoktam kézcsókkal üdvözölni). Valamint mindig mindenféle hülyeséget megvettem neki a külföldi utaim során (ez még most is szokásom).

Nincsen saját lakásom, most albérletben lakom egy haverommal, de majd egyetem után szeretnék keresni egy olyan lakhelyet, ahol magam lehetek.


Szóval nagyon nehéznek érzem a párkapcsolat keresést és félek, hogy akárkivel összejövök, nem fog neki tetszeni és otthagy.


20/F


2016. aug. 14. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, én nőként vagyok ugyanebben a helyzetben. :) Nem gondolkodtál még amúgy lazább kapcsolatokban?
2016. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó szerintem, hogy éled az életet ez mindenképp imponáló hiszen a semmittevőket nem kedveleik. Persze sok lánynak lesz gond a kevesebb találkozás de vannak akik tolerálják, ilyet keress. Valamint ne akarj rögtön feleséget találni inkább a laza kapcsolat legyen a célod. (: 21/L
2016. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagyon gyakori ***** válasza:

De kit érdekel, hogy kinek mi imponál? Nehogy már te akarj másoknak megfelelni, amikor tanulsz, dolgozol, nem is keveset.

Remélem laza kapcsolat alatt nem azt értette az első kettő, hogy mindenféle r#bancokkal jöjjön össze, ennél sokkal normálisabbnak tűnik a kérdező.

2016. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy olyan életmód, amit nehéz összeegyeztetni másokéval, de ha valakivel kialakul a vonzalom és a kapcsolat (meg persze, ha elég rugalmas/toleráns, és te is keresed a lehetőségeket), akkor azért megoldható és áthidalhatók a nehézségek.


főleg egy kapcsolat elején nem árt több időt szánni egymásra, hogy az egymásra hangolódás, kötődés kialakuljon, megszeressétek egymást annyira, hogy később be akarja vállalni az ember ezeket az áldozatokat és akarjon küzdeni a másikért a szervezési nehézségek ellenére is. ha az érzelmi kötelék elvágása nehezebb, mint a nehézségek megoldása, akkor nincs gond.


a könnyed kapcsolatok is megoldást jelenthetnek, de ez ingoványos terület. ki mit ért alatta.

az egyéjszakás futókalandokkal sem feltétlenül van gond. mindkét nemben van aki csak erre vágyik, ez sem elítélendő és ez is megoldás lehet. sőt akár komoly nőknek is lehet olyan időszaka, élethelyzete, amikor ő sem vágyik többre, vagy neki sem fér bele más, de egy futó, vagy állandó szex kapcsolatban, vagy könnyed, kötöttségek nélküli kapcsolatban inkább benne van, mint komoly elköteleződésben.

a nők között is sokan vannak, akiknek ugyanígy sok dolguk van, kevés az idejük, az nem fér bele, hogy egy állandó kapcsolat elkötelezettségeivel bajlódjanak, nem érnek rá szórakoztatni a párjukat, de amikor épp ráérnek, akkor szívesen vannak együtt (nem feltétlenül csak szexuálisan) valakivel, de nem akarják, hogy lógjon valaki a nyakukon...


az imponál nem túl jó megfogalmazás, de bizonyos nőknek akár még imponálhat is, hogy te sokat rohangálsz, így nem fogsz a nyakán lógni. nyilván aki másra vágyik, annak nem fog tetszeni. viszont neki lehet, hogy jobb is, ha nem akarsz tetszeni, mert úgysem működne vele a kapcsolat, hogyha te nem tudsz neki mást nyújtani.


érdemes alaposan végiggondolnod, hogy mit is tudsz nyújtani egy párkapcsolatban (leginkább szabadidő, együttlét és hasonlók terén) és lehet, hogy ezek alapján a szempontok alapján érdemes szűrnöd az embereket. akinek ez kifejezetten tetszik, az jó eséllyel befutó, aki elfogadja, tolerálja, még ha nem is pont erre vágyik, azzal legalább megpróbálni érdemes lehet, aki meg eleve elutasítja, azzal pillanatnyilag lehet, hogy nem is nagyon érdemes kezdenetek egymással semmit...

2016. aug. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!