Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért intézik el sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért intézik el sokan a társkeresési problémákat egy "több önbizalom kell és minden rendben lesz" válasszal?

Figyelt kérdés
Tehát amikor valaki azt panaszolja, hogy kevés ennek a problémának a megoldásához, akkor ilyen egyszerűen elintézik. Akár élőben is. Holott szerintem egy nagyon banális válasz és igazából gyakran sokkal több van a háttérben.

2022. dec. 2. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből még semmi nem derült ki.
2022. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én önbizalommal teli embert még nem láttam társkeresési gondokkal.

Az önbizalom sok tényezős, de, mindent meghatároz. A mozgást, a tekintetet, a kommunikációt, a non verbális reakciókat. Mindent, ami alapján a másik vonzónak, erősnek láthat.

Az önbizalmat építeni nehéz és hosszú folyamat, de, bármennyire banálisnak is érzed, valójában az élet minden területén az önérvényesítés egyik alapköve. Így a párkeresés során is hangsúlyos tényező. Számomra pl az egyik legfontosabb.

2022. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek van egy egészséges önbizalma, az nem kezd el rinyálni felesleges hülyeségeken, mint a legtöbb pasas itt az oldalon. Aki tudja, hogy mik az erősségei, tud rá építeni, a gyengeségein pedig dolgozni tud. Tehát aktívan tesz érte, hogy változzon az élete. A gond akkor van, amikor valaki csak ül és hisztizik. Azaz a többség, akiknek párkapcsolati gondjai vannak.
2022. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nő vagy férfi vagy kérdező? Az se mindegy!
2022. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De, az is mindegy.
2022. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően önbizalomhiányból fakad, hogy nem mer élni, kezdeményezni. Aki szociális életet, rendszeresen uj embereket ismer meg és nyit a világ felé, rendszerint talál párkapcsolatot(még akkor is, ha nem keres).
2022. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hímnemű vagyok.
2022. dec. 2. 22:20
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert egyszerű. Nem könnyű ugyan, önbecsülést, önbizalmat építeni, azt senki nem mondja, hogy könnyű, sőt, viszont egyszerű megoldás, és bizony a megfelelő önbecsülés, önbizalom és önismeret az nagyon sok mindenre kihat, egyébként, nem csak párkapcsolatokra, hanem munkahelyre, egyéb társas kapcsolatokra, karrierrel kapcsolatos döntésekre stb.
2022. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pozitív és a negatív tulajdonságaidat összeírni, tudatosítani, de a pozitívra fókuszálni. Egy ember, aki minden tulajdonságával tisztában van. Magabiztos.
2022. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!