Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el azt, hogy egy jelentéktelen ember vagyok a nők szemében?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ezt az embereket szintekre beskatulyázó gondolkodásmódot, mégis van benne valami. Mit tehetnék, ha szintem alá mentem és pont az a nő csúnyán átvert? A szintemen lévő nők foglaltak vagy nálam jobbra vágynak. És ott a harmadik kategória. A szintem fölöttiek. Náluk eleve nem próbálkozom, mert teljesen esélytelen. Hogy lehet ezzel megbékélni?

2022. szept. 24. 20:14
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
67%
Nemcsak a nők szemében...
2022. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1;Akkor egy jelentéktelen senki vagyok mindenki szemében.
2022. szept. 24. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez a "szintezős" gondolkodás eleve taszító. Nem azt kellene nézni, hogy ki hogy néz ki, milyen az anyagi, társadalmi helyzete, hanem azt, hogy mennyire illetek össze. És ezalatt gondolkodásmódot, világnézetet, személyiségjegyejet értek. Először magadat kell rendberakni, hogy te milyen vagy, miben szeretnél fejleszteni magadon, mit vársz egy párkapcsolattól. És ezután keresni egy olyan társat, akivel egyáltalán van esély kialakítani egy jól működő párkapcsolatot, és ezután egy hónap-fél év-egy év (kinek hogy alakul) után szépen kiderül, hogy működik-e köztetek a dolog.
2022. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
nem megbékélni kell, hanem változtatni önmagadon. gondolkodásmód, látásmód, hozzáállás
2022. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A megoldás : tojsz az egészre és számítógépezel. Sokkal boldogabb vagyok mióta nem csajozom.


(10 éven át torkon fostak folyamatosan)


A szexuális feszültséget meg maszturbálással leveretem. Szimpla.


Nem kell nő.

2022. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Idővel majd beletörődsz
2022. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szintek vannak. Ha nem veszel tudomást róla attól még lesznek.
2022. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Nálam meg pont az a gond hogy az én szintemre nem létezik olyan nő aki felérne :D

Egyik véglet sem jó szerintem .

29/F

2022. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Könnyen. Éld az életed, ennyi. Úgysem fogsz soha kelleni egy nőnek sem akkor miért foglalkoznál a dologgal? Ha meg valamivel nem foglalkozol akkor az nem is fog érdekelni, nem fogja befolyásolni az életed.
2022. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen választ vártok az ilyen kérdésekre? Mi az, hogy hogyan fogadd el? Úgy, hogy akárhányszor eszedbe jut a dolog eszedbe juttatod, hogy ne foglalkozz ezzel, ez csak rajtad múlik.
2022. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!