Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés normális transz lány Magyarországon?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon ismerkednék velük komoly kapcsolat reményében. Sajnos azt vettem észre, hogy közöttük rengeteg a prostituált, vagy a csupán alkalmi szexpartnert kereső crossdresser homoszexuális férfi.

2022. dec. 2. 22:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem élhetnek ott szabadon, ezért aki meg akarja élni ezt az életében és nem hagyja elnyomni magát, már elment az országból.
2022. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú.
2022. dec. 2. 22:17
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Többek között ez is szánalmas az országban, igen. Reggelig lehetne sorolni, mi minden még.
2022. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
"Nincs pöcsös lány, csak cicis férfi." Ted 2
2022. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%

Vagyunk páran, csak nem találsz minket. 😊 Ennek oka egyrészről az, hogy a legtöbben nem azt szeretnénk, hogy a transzneműségünk miatt, hanem azt, hogy attól függetlenül akarjanak velünk összejönni. Rengeteg a chaser, vagyis az olyan ember (leginkább férfi), akik a transz nőkre (főleg a pre-op transz nőkre) gerjednek és őket valahogy ki kell szűrni. Ezért a legtöbb transz nő nem is írja ki az adatlapjára, hogy transz, hanem csak az ismerkedés közben mondja el. Sokan közülünk a negatív tapasztalatok miatt nem is társkeresőznek, inkább a személyes ismerkedést preferálják. Én magam már elég régen társkeresőztem (még az „előző életemben” 😊), de ha minden igaz, a komoly társkeresőkön nem is lehet kifejezetten a transzneműségre szűrni. Az alkalmi és szexpartnerkeresőkön igen, de nem is meglepő, hogy az ilyen oldalakon több az anyagiaktól nem mentes kapcsolatot kereső hölgy.

Nem szeretnék ismerkedni, úgyhogy ilyen szándékkal nem kérek privátot. 😊

2022. dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Én London közelében éltem idén 3 hónapig és ott a Tinderen matcheltem szerintem kb. tucatnyi fiatal szép transz csajjal, akik nem prostik voltak, pedig csak az volt beállítva, hogy nőket mutasson. Biszex vagyok úgy néz ki, mert dugnék transzit, viszont első sorban a nők érdekelnek. Csak mondom, hogyha neked ez nagy vágyad, akkor költözz ki valamilyen nyugati metropoliszba, ott biztos vannak tömegével (mint akármilyen más emberek is, ahol milliók laknak kis területen). Ja és ott ki merik írni az adatlapjukra, hogy transz. A legtöbben pre-opok voltak, vagyis volt farkuk.
2022. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Miért akarod, hogy több legyen? Bőven van bajuk a transzoknak, nem könnyű annak lenni.
2022. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%
Mert a világon is.
2022. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
A normális meg a transz szó egy mondatban? Én nem akarok megbántani senkit, de aki ilyen dologra szánja rá magát hogy levágatja a nemiszervét meg operálgatja magát ott lent mert azon kattog hogy ő nő, az mentálisan nem tiszta.
2022. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A transzok nem mentális betegek, csak nemi diszfória miatt nem érzik magukat jól abban a tesben amibe születtek.
2022. dec. 4. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!