Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb, megbízhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, megbízhatóbb társkereső ma Magyarországon? Lehetőleg olyan érdekel ahol tudunk üzenni egymásnak és nem kerül az is ilyen online pénzbe. Illetve ahol normális emberek keresnek társat.

Figyelt kérdés
Próbáltam a love.hu-n badoo és társai de egytől egyig szar volt mind. 32/N
2017. nov. 26. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azt hallom, hogy fb csoportokban is van esély ismerkedni, bár gondolom már azt is próbáltad. Én olyannál láttam ezt aki szintén besokallt ezekről.
2017. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is itt tartok...... Mindegyiknek csak azon jár az esze hogy lefektessen de semmi komoly... AZ életben meg egyszerűen vonzom a hülyéket :(
2017. nov. 26. 23:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyakorikédések. De komolyan.
2017. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom... ezeken az oldalakon nagyon vegyes a felhozatal, és inkább kudarc az egész. És akkor még mindig ott van az, hogy hiába találsz olyat aki normális, kölcsönös kell legyen a szimpátia...
2017. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fbn ismerkedtem meg a férjemmel és válunk.. erről is ennyit.😉
2017. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tanácsolhatom kezdj el egy belső változást! Egy kis önismeretet, kis tudatszint növelést stb. Hidd el, amint az irányba kerülsz a szerelem sem várhat magára! ;)
2017. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Parom.hu-n elvileg van X kereted arra, hogy ingyen üzenj. (lehibernáltam magamat egy ideje, akkor úgy volt) Mondjuk nem olyan nagy az adatbázisa mint a randivonalnak, de a felület elég jól kezelhető!


Beszéltem más nőkkel (itt is lehet olvasni ilyen sztorikat) is és azok is ezt tapasztalják, hogy csak a szex, meg küldik nekik az "illetlen" képeket. :D Én meg csak derülök nagyokat, mert ez a viselkedés annyira távol áll tőlem! És azt hinné az ember, hogy csak a fiatalabb generáció sajátossága, hát nem! :)


Én viszont azt vettem észre, hogy akik szimpatikusak lehetnek számomra azok már ezer éve fent vannak. Erről is olvastam egy olyan cikket, hogy sokan tényleg egofényezés/randifüggők vagy túlságosan válogatnak. :) Lehet csak tényleg véletlenek játéka az egész. :)


Anyway! Happy hunting! :)

2017. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A fizetősség szerintem inkább előny a társkeresőnél.


Legalább a rengeteg 10 nickel nyomuló, kamugépeket kiszűri, meg azokat, akik kizárólag unalomból vannak fent, hogy lássák, hogy 3X évesen még milyen vonzóak.


Egyébként nekem a randivonallal voltak a legjobb tapasztalataim, ott már 2 hosszú (több éves) kapcsolatot találtam, de így 35 feletti férfiként már azt kell mondanom, hogy egyik sem, már az is csoda, ha válaszol valaki.


Nem tudom, hogy 30 felett hol lehet ismerkedni, de a társkeresők szerintem alkalmatlanok.

2017. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Gyakorikédések. De komolyan."


szerintem itt csak fiatalok ismerkednek. én már 2 nagyon szimpatikus lánnyal ismerkedtem itt meg, de akkora volt a korkülönbség, hogy bármilyen komolyabb kapcsolat esélytelen volt, az egyikük szeretett volna találkozni is, de nem erőltettem.

2017. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Turkálóban nem sikeres egy gold-digger. Be kell fektetned néhány ezer forintot. Ezzel a hozzáállással nehezen fogod megtalálni az arany tojású kakast. A "sóher vagyok, jó pasit akarok" típusbúl túlkínálat van.
2017. nov. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!