Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha arról mesél nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arról mesél nekem, hogy egy csaj bepróbálkozott nála a villamoson, az utalhat valamire, vagy csak én szeretnék ebbe többet belelátni?

Figyelt kérdés

Kéretik nem elküldeni a tini kategóriába a gyerekes problémámmal. (Láttam már ilyet)

Teljesen beleszerettem az egyik szaktársamba. Viszont maximum baráti a kapcsolatunk, legalábbis szerintem. (Vagy csak nem veszem a jeleket az autizmusom miatt, ez bőven benne van a pakliban, de nem szeretném betudni ennek)


2022. dec. 4. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szerelmes beléd nem jelenti!

Kérdés, hogy ezt vicces történetként mesélte, vagy felháborodva.

2022. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Igen, addig megvan, hogy ezt nem hiszem, hogy jelentheti konkrétan így.

Inkább kínos-vicces történetként mesélte, ahogy érzékeltem.

2022. dec. 4. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan bármilyen okból történhetett.. De tényleg.


Lehet, hogy csak barátként tekint rád tényleg és úgy gondolta, hogy ez megoszthatja veled.


De, az is lehet, hogy érez irántad valamit, és kíváncsi volt a válaszodra, hogy mit szólsz egy ilyen szituációhoz.


Tudom, nem egyszerű, de nem lenne okosabb döntés, ha elmondanád, hogy mit érzel? Így csak saját magadat hozod napról napra rosszabb helyzetbe.

2022. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
napról napra nehezebb helyzetbe*
2022. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!