Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek tetszem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek tetszem, és zavarba jön a közelemben, az utalhat arra, hogy keveset volt eddig férfival?

Figyelt kérdés

23-25 év körüli. Már rájöttem, hogy tetszem neki. Amikor nem vagyok ott, abszolút laza, de amikor a közelemben van, félénk, szorong, elkapja a tekintetét, nem tudja hova nézzen, igazgatja magát, le van blokkolva.


Arra gondoltam, hogy ha elég sokat lett volna olyan férfiakkal, akikre vágyott, valószínűsítem már magabiztos lenne és merne megnyilvánulni, önmagát adni, ehelyett zavarban van, szorong, bezárkózik, de csak akkor, ha olyan férfi van ott, akivel felmerül hogy együtt lehetne.


Arra utal ez, hogy tapasztalatlan? (vagy ez csak férfiaknál van így?)



2022. ápr. 20. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg arra utal, hogy nem volt még sokat férfival
Semmi összefüggés nincs az előtörténetével
36 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem a szorongása miatt tudom, hogy tetszem neki, hanem más miatt, ha ez félreérthető volt esetleg.
2022. ápr. 20. 12:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
43 évesen ismerkedtem meg a párommal és mivel nagyon bejött, rohadt zavarban voltam előtte jó ideig, pedig volt már előtte dolgom férfiakkal, nem kettővel.
2022. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés.


Férfiaknál van ez így, vagy nálad?

2022. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs osszefugges. Teljesen termeszetes dolog, hogy zavarban az ember azelott, aki nagyon bejon neki. En azok elott nem szoktam zavarban lenni, akik mondjuk bejonnek ugyan, de nem gondolok arra, hogy egyutt akarnek vele lenni vagy barmi. De ha valaki mar komolyabban erdekel es szivesen randiznek vele, akkor elofordul, hogy ket ertelmes mondat nem jut eszembe elotte XDD
2022. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem akkora red flag lenne, hogy ez eszedbe jut.
2022. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Már ott el van cseszve a kis teóriád, hogy a férfiaknál sincs így. Nyugi, kicsit jobban megismer a lány és már nem fogsz neki tetszeni, csak add önmagad!
2022. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
20 eves csaj, akármikor a közelében voltam annyira zavarban volt, hogy ilyet meg nem tapasztaltam korábban. Később elmondta mennyien mentek már át rajta. Kb egy Focicsapat cserékkel együtt… szoval nincs összefüggés..
2022. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Dehogynem, a férfiaknál így van, látom, tapasztalom, sőt még itt az oldalon is azzal vannak telekommentelve a kérdések, hogy a tapasztalatlan férfi izgul, zavart...
2022. ápr. 20. 13:36
 9/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk eleve nem ez volt a kérdés, de néhányak mindig késztetés éreznek a gyökérkedésre.
2022. ápr. 20. 13:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy SZERINTED így van, az nem jelenti azt, hogy így van. Erről le kéne szokni.
2022. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!