Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik fiatalabb korukban- tinikorban és 20-as éveikben - sikertelenek voltak a nőknél, de időközben sikerült változtatni hátrányos helyzetükön?

Figyelt kérdés
Mit tanácsolnátok egy 31 éves, nemrégiben a változás útjára lépő, nők terén sikertelen férfinak? Akár itt, akár privátban is jöhet a vélemény. Nők véleményét is szívesen fogadom. Lényeg a segítő szándék.

2022. dec. 4. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is roppantul érdekelne.. :D
2022. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem teljesen voltam sikertelen, csak félénk voltam és beszari. Nem mertem kilépni a komfortzónámból. Csókig mindig eljutottam, de szexre 20 éves koromig csak 1 nővel volt lehetőségem, pedig lett volna jelentkező bőven. Csak mindig a kifogásokat kerestem. Szüleimmel éltem sokáig és nem akartam oda vinni senkit csak szexre. Bár lehet ez is csak kifogás.

Amit tanácsolhatok az az, hogy legyen saját lakásod vagy albérleted. Ha nincs pénzed, keress társat albira.

Járj közösségbe, ahol sok nő megfordul. Minél több nő vesz körül, annál nagyobb az esélyed, hogy találsz valakit. Ha lehetőséged nyílik, ne félj a kudarcoktól, csak menj bele. Lesz ami lesz. Vagy nagyon jó lesz vagy tanulsz belőle.

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
20-as éveimben kifejezetten sikeres voltam a nőknél, mindig volt csajom. Aztán el maradtak.
2022. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincs hatásos recept. Szomorú de a tipusod többségének már elment a hajó.
2022. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Tanács: Ne azt csináld amit eddig, mert arról már tudod, hogy nem működik.


Akkor lettem sikeres, amikor elengedtem az egészet és a csajokban nem potenciális társat láttam, hanem egy embert akivel dumálok. Ha ír ír, ha nem ír nem ír. Nem loholtam egyik után se, nem anyáztam, ha nem válaszol a levelemre.. pedig többet is küldtem neki, stb.


Lett is párom és már próbáltak lecsapni a kezéről is, de nem jött össze.

2022. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Megtanultam hogyan gondolkodnak a nők. Mi tetszik nekik, miről szeretnek beszélni, mi motiválja őket és ezt a tudást kamatoztatom. Fiatal koromban zavartak, most már nagyon sokat tanulok tőlük és szeretek nők társaságában lenni. Ők is szeretnek.
2022. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os! És hogyan gondolkodnak a nők? Mi tetszik nekik?
2022. dec. 4. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Na látod.... Ez az amiért itt kérdezgetsz. Nekem nem volt faterom, muterom se nagyon. Mindent magamtól vagy a többiektől vagy éppenséggel a nőktől tanultam meg. Kinyitottam a szemem és figyeltem. Ezen kívül rengeteg olyan szakirodalom van, ami segíthet. Magad is megtalálhatod őket. Ne a jutun keresgess!
2022. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"És hogyan gondolkodnak a nők? Mi tetszik nekik?"


Keress olyan tartalmat, amit kifejezetten nőknek készítettek. Akár zene, film, sorozat, könyv bármi. És nyilván amelyik sikeres lett/lesz annál jobban tükrözi a nők ízlését úgy általában. Persze nem mindegy a célkorosztály, de szerintem ezt azért el tudod dönteni, hogy melyik dolgot kinek gyártották.

2022. dec. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!