Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbben, akik a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbben, akik a sikertelenségük miatt kérnek tanácsot, igazából nem is akarnak változtatni?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés jön, ahol valaki leírja, hogy sikertelen valamiért és nem talál társat. Jön pár hasznos és kevésbé hasznos válasz, de azt látom, hogy a kérdezők mindre írnak valami kifogást, nem reagálnak vagy elmondják, hogy ők ezeket nem fogják megtenni.

A környezetemben is van pár ilyen ember. Senki tanácsát sem fogadják meg és nem is jön össze nekik senki. Akik pedig rosszul választanak, ők sem hallgatnak másokra, hanem századszor is ugyanúgy választanak.

Így mi értelme a kérdéseiknek? Akarnak egyáltalán tényleg párt vagy csak jól esik nekik, hogy panaszkodnak egy kicsit? Miért nem próbálnak pár tanácsot megfogadni?


2020. jan. 15. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan. Nem tanácsért járnak ide, hanem sajnálatért és önigazolásért.
2020. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Ja, de ezen "jótanácsok" egy része olyan, mintha azt mondanák, hogy "tanulj meg repülni".


"Hogyan?" kérdezel vissza.


"Há mittom én nem az én dógom" - jön rá a válasz.



És sajnos ezen tanácsok többsége is megreked valahol a kínai szerencsesütik és a 30 évvel ezelőtti önsegítő könyvek szintjén. Ilyen "há' vigyorogjá többet" meg "csak pozitívan, ha minden szar akkor is" meg hasonlók. Pls.

2020. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
A kérdések egy része nyilvánvalóan nem valós. Másik része kérdésnek álcázott hirdetés. Harmadik részüknél a kérdező csak levezeti a dühét vagy csalódottságát a kérdésben. És végül - kis számban - vannak az igazi kérdések.
2020. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Szinte minden második kérdés ilyen.

Adott egy színtiszta helyzet, amiben nincs opció. De azért megkérdezi mit csináljon, mint ha nem lenne világos.

Aztán persze jönnek a kommentek hogy mennyire ostoba, azon felháborodik, lesz pár játszóréri anyuci is aki mellé ll és már kész is a kifogás, nyafogás, önsajnálat.

Ahelyett hogy lépne egyet és kitörne a rossz helyzetéből.

Amúgy igen... panaszkodni nyavajogni jönnek és minden marad a régiben.

2020. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szóval a többség szerint is ez a helyzet. A környezetetekben is találkoztatok ilyen emberekkel? Hogy kezeltétek őket?


#2: Ezért írtam, hogy vannak hasznos és kevésbé hasznos válaszok. Pl. az elég egyszerű bárki számára, hogy álljon neki kondizni és csináltasson egy normális hajat. De, a kérdezők még erre sem képesek.

2020. jan. 15. 12:24
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem kértem tanácsot senkitől, magamtól raktam le a jogsit és költözök külön saját lakásba, magam miatt fogytam le 20 kilót. Ha valaki magáért nem hajlandó változtatni akkor senki másért sem fog.
2020. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Altalaban panaszkodni akarnak csak. Nagyon ritkan latok olyan kerdest, ahol ne lenne egyertelmu a valasz a problemara, van aki nem akar igazabol valtoztatni semmin (vagy mondjuk ugy, nem akar erofesziteseket tenni az ugy erdekeben, de orulne, ha magatol megoldodna hirtelen minden), csak velemenyeket akar olvasgatni, kisirni a bajait, mert masokkal nem tudja megbeszelni.
2020. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a típusú problémán nem lehet tippelek segíteni.

De ezt az ide írogató személyek SOSEM fogják megérteni.


Ez nem olyan, hogy szeretnék egy telefont vagy egy kamerát de nincs szempont v ötlet v nem értem hogy mi az a Micro SD.

De ez sosem fog megváltozni.

Ez a fórum fekete lyukként szívja be a kesergőket.

De összesen ennyi. Azért mert te szülni akarsz, de nincs pasid v szeretnél nőt de nincs nő.


Lehet érte hibáztatni az egész világot. De nem érsz vele semmit.

2020. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben sajnos az van, hogy hallani akarnak valamit, amit ha nem adnak a szájukba, elkezdődik a lepontozósdi. Vagy egy olyan "varázs-választ" várnak, ami kis energiabefektetéssel vagy kevés fájdalommal járó működő megoldást jelent, mintha abban reménykednének, hogy van még valami könnyű út, ami esetleg nekik nem jutott eszükbe, aztán mikor kiderül, hogy nincs, akkor elégedetlenkednek és megy a hiszti.


Mondjuk a válaszok közül sem sok igazi válasz. Sokan azért vannak itt, hogy előadják, milyen király emberek, király élettel. És most nem az erkölcsilag tiszta emberekre gondolok feltétlenül, hanem a sok "sikeres vállalkozóra" meg "milliókat kereső mérnökre", akiknek "luxuskocsija van" és "megteheti, hogy minden hétvégén repülővel utazzon". Lehet, hogy van itt olyan, aki ennek a közelében jár, de erősen kétlem, hogy ezen az oldalon gyülekeznének. Értelemszerűen kitalált életekkel példálozni nem segít egy kérdezőn sem...

2020. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

igen, sokan tényleg csak panaszkodni jönnek és várják a megerősítést, hogy nincs is velük baj, más a hibás

olyan is van, aki bár szeretne változást és azért kér tanácsot, de tenni érte már nem akar, mert az nehéz


környezetemben is találkoztam már ilyennel

elsírta a bánatát, hogy a barátjával már nem jó, sokat veszekednek és folyton féltékenykedik mindenért és ő ezt nem bírja már

kb fél órát csak erről beszélgettünk, ha nem többet

meghallgattam, tanácsot adtam, végigbeszéltünk mindent amire szüksége volt és azt mondta, hogy teljesen igazam van, beszélni fog vele és ha nincs változás, szakít, mert ez nem mehet tovább

majd egy hétten később jött sírva, hogy már megint mit mondott a barátja és szegény ő, nem változott semmi

kérdeztem tőle, hogy leült vele beszélni? csinált abból bármit is, amit mondott, hogy fog? hát nem, semmit, mert azért nem is olyan rossz az a kapcsolat szerinte és nem akar egyedül maradni

elmondtam neki újra, hogy ha ő semmit nem csinál, nem is lesz változás és ő is tudja mi a megoldás, ennél többet én nem tudok tenni

azóta is együtt vannak... az ilyennel nem lehet mit csinálni, mondhatsz te bármit, ha senki tanácsát nem fogadja meg

csak ki akarja panaszkodni magát és egy kis együttérzést kicsikarni, hogy sajnálják szegényt ha éppen rossz napja volt, de amúgy abszolút semmit nem hajlandó tenni azért, hogy neki jobb legyen

sajnálom, mert amúgy egy rendes lány és jobbat érdemelne, de helyette én nem tudok csinálni semmit, lelki szemetesláda meg nem vagyok


remélem vannak akiknek az itteni tanácsok tényleg segítenek megtenni az első lépést és nem haszontalan kb minden kérdés

2020. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!